Їй там не місце! Через війну в Україні президент Євроради закликав до призупинення членства Росії в Радбезі ООН

Президент Європейської Ради Шарль Мішель 23 вересня закликав призупинити членство Росії в Раді безпеки ООН через неспровоковану і невиправдану війну РФ проти України. Мішель також висловився про право вето на резолюції, яке в Радбезі ООН має і Росія. Свою заяву голова Євроради зробив під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, передають Патріоти України.

"Коли постійний член Ради Безпеки розпочинає неспровоковану і невиправдану війну, війну, яка засуджується Генеральною Асамблеєю, призупинення членства цього члена в Раді Безпеки, на мій погляд, має бути автоматичним", – заявив Мішель.

Він також розкритикував Росію та зловживання правом вето у Радбезі ООН. "Використання права вето має бути винятком, але воно стало, як ми бачимо, правилом. Реформа необхідна і невідкладна", – сказав президент Євроради.

Зауважимо, що право вето на резолюції Радбезу ООН мають п'ять постійних її членів: Китай, США, Франція, Британія і Росія.Президент Європейської Ради Шарль Мішель 23 вересня закликав призупинити членство Росії в Раді безпеки ООН через неспровоковану і невиправдану війну РФ проти України.

Мішель також висловився про право вето на резолюції, яке в Радбезі ООН має і Росія. Свою заяву голова Євроради зробив під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Коли постійний член Ради Безпеки розпочинає неспровоковану і невиправдану війну, війну, яка засуджується Генеральною Асамблеєю, призупинення членства цього члена в Раді Безпеки, на мій погляд, має бути автоматичним", – заявив Мішель.

Він також розкритикував Росію та зловживання правом вето у Радбезі ООН. "Використання права вето має бути винятком, але воно стало, як ми бачимо, правилом. Реформа необхідна і невідкладна", – сказав президент Євроради. Зауважимо, що право вето на резолюції Радбезу ООН мають п'ять постійних її членів: Китай, США, Франція, Британія і Росія.

"Почалася війна, і ніхто не знає, що робити": Окупант назвав армію РФ "картинною" і поскаржився на низький рівень боєздатності. Перехоплення

середа, 1 лютий 2023, 14:30

Окупанти розуміють, що відбувається в Україні, вони скаржаться на низький рівень боєздатності "другої армії у світі". Російські солдати також обговорюють, як старший офіцерський склад ухиляється від участі в "СВО". Про це свідчить чергове аудіоперехопл...

Підіграє Путіну? "Не слід марнувати час": Ердоган заявив, що не погодить заяву Швеції до НАТО

середа, 1 лютий 2023, 14:28

Президент Туреччини Реджеп Тайїп Ердоган заявив, що Анкара не схвалить заявки Швеції на вступ до НАТО. Мовляв, для Стокгольма закриті двері до Альянсу. Про це турецький лідер заяви, виступаючи на з'їзді своєї партії, пише Anadolu, передають Патріоти Ук...