Їй там не місце! Через війну в Україні президент Євроради закликав до призупинення членства Росії в Радбезі ООН

Президент Європейської Ради Шарль Мішель 23 вересня закликав призупинити членство Росії в Раді безпеки ООН через неспровоковану і невиправдану війну РФ проти України. Мішель також висловився про право вето на резолюції, яке в Радбезі ООН має і Росія. Свою заяву голова Євроради зробив під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку, передають Патріоти України.

"Коли постійний член Ради Безпеки розпочинає неспровоковану і невиправдану війну, війну, яка засуджується Генеральною Асамблеєю, призупинення членства цього члена в Раді Безпеки, на мій погляд, має бути автоматичним", – заявив Мішель.

Він також розкритикував Росію та зловживання правом вето у Радбезі ООН. "Використання права вето має бути винятком, але воно стало, як ми бачимо, правилом. Реформа необхідна і невідкладна", – сказав президент Євроради.

Зауважимо, що право вето на резолюції Радбезу ООН мають п'ять постійних її членів: Китай, США, Франція, Британія і Росія.Президент Європейської Ради Шарль Мішель 23 вересня закликав призупинити членство Росії в Раді безпеки ООН через неспровоковану і невиправдану війну РФ проти України.

Мішель також висловився про право вето на резолюції, яке в Радбезі ООН має і Росія. Свою заяву голова Євроради зробив під час виступу на Генасамблеї ООН у Нью-Йорку.

"Коли постійний член Ради Безпеки розпочинає неспровоковану і невиправдану війну, війну, яка засуджується Генеральною Асамблеєю, призупинення членства цього члена в Раді Безпеки, на мій погляд, має бути автоматичним", – заявив Мішель.

Він також розкритикував Росію та зловживання правом вето у Радбезі ООН. "Використання права вето має бути винятком, але воно стало, як ми бачимо, правилом. Реформа необхідна і невідкладна", – сказав президент Євроради. Зауважимо, що право вето на резолюції Радбезу ООН мають п'ять постійних її членів: Китай, США, Франція, Британія і Росія.

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...