"Їх контролює Китай": Трамп оголосив про припинення відносин з ВООЗ

США, найбільший донор ВООЗ, більше не будуть фінансувати організацію і перенаправляють ці кошти на інші цілі.
Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон розриває відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

«Сьогодні ми припиняємо наші відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я», — заявив він, додавши, що Китай «повністю контролює» ВООЗ.
Трамп сказав, що Китай несе відповідальність за пандемію коронавірусу. За словами Трампа, США, найбільший донор ВООЗ, більше не будуть фінансувати організацію і перенаправляють ці кошти на інші цілі.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп опублікував лист гендиректору ВООЗ Тедросу Аданому Гебреєсусу, в якому попередив, що якщо організація не внесе зміни в свою роботу, Вашингтон остаточно припинить фінансування і перегляне своє членство в організації.

15 квітня Дональд Трамп заявив про тимчасове припинення фінансування ВООЗ на час перевірки її реакції на пандемію коронавірусу. Він заявив, що ВООЗ не виконала свого основного призначення, проваливши роботу з інформування інших країн про небезпеку коронавірусу. Також Трамп звинуватив ВООЗ в тому, що вона вела неправильну роботу щодо Китаю, покриваючи заяви китайської влади.

Хіти тижня. "Це Оля зробила її дорожче": Шарій показав свою віллу в Іспанії за три мільйони євро (фото, відео)

четвер, 16 липень 2020, 1:00

Днями в ЗМІ з'явилася інформація, що Анатолій Шарій живе на віллі, розташованій на "золотом узбережжі" Коста-Дорада в Іспанії, неподалік від Барселони. Проросійський блогер і лідер "Партії Шарія" Анатолій Шарій і його дружина Ольга Шарій показали фото ...

В Лівії наближається битва, а «Вагнер» втікає. США звинуватили ПВК «Вагнер» у порушенні ембарго ООН. Вчорашня атака спільного патрулю в Ідлібі може бути російською провокацією

четвер, 16 липень 2020, 0:12

Дайджест подій на Близькому сході. Лівія: Після вчорашньої заклику Палати представників в Тобурці до Єгипту втрутитися у лівійський конфлікт, часу який залишився до поновлення бойових дій стало ще менше. Вогню додав і прес-секретар хафтарівської ЛНА Ах...