"Їх контролює Китай": Трамп оголосив про припинення відносин з ВООЗ

США, найбільший донор ВООЗ, більше не будуть фінансувати організацію і перенаправляють ці кошти на інші цілі.
Дональд Трамп. Фото: Рейтерс.

Президент США Дональд Трамп заявив, що Вашингтон розриває відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Про це повідомляє Bloomberg, передають Патріоти України.

«Сьогодні ми припиняємо наші відносини зі Всесвітньою організацією охорони здоров’я», — заявив він, додавши, що Китай «повністю контролює» ВООЗ.
Трамп сказав, що Китай несе відповідальність за пандемію коронавірусу. За словами Трампа, США, найбільший донор ВООЗ, більше не будуть фінансувати організацію і перенаправляють ці кошти на інші цілі.

Нагадаємо, що раніше президент США Дональд Трамп опублікував лист гендиректору ВООЗ Тедросу Аданому Гебреєсусу, в якому попередив, що якщо організація не внесе зміни в свою роботу, Вашингтон остаточно припинить фінансування і перегляне своє членство в організації.

15 квітня Дональд Трамп заявив про тимчасове припинення фінансування ВООЗ на час перевірки її реакції на пандемію коронавірусу. Він заявив, що ВООЗ не виконала свого основного призначення, проваливши роботу з інформування інших країн про небезпеку коронавірусу. Також Трамп звинуватив ВООЗ в тому, що вона вела неправильну роботу щодо Китаю, покриваючи заяви китайської влади.

"Наши ребята вывезли хозяина этого дома, был богатый и против "республики": Найманець "ДНР" розповів про вбивства цивільних (відео)

неділя, 7 березень 2021, 13:58

Бути забезпеченою людиною та проти "русского мира" - це смертельно небезпечне поєднання на окупованих територіях. Володимир Веселкин, глава військово-цивільної адміністрації Зайцевого, опублікував на своїй сторінці в Фейсбук відео, на якому представник...

Хіти тижня. "Украина и Россия разошлись на развилке и больше уже не сойдутся. Глубина деградации РФ может опережать даже самые смелые прогнозы", - Казарін

неділя, 7 березень 2021, 13:00

"Не надо обсуждать российскую оппозицию. Потому что в России нет оппозиции. Все просто. Оппозиция должна бороться за власть, а в России это невозможно. Политическое поле силовики каждый день удобряют машинным маслом. Несистемные ребята не имеют ни един...