Їх місце в "родной говєні": Велика Британія скасувала "золоті візи" для багатих росіян

Пріті Пател

Великобританія відмовилася від програми видачі “золотих віз”, завдяки якій іноземні інвестори могли отримати громадянство країни в обмін на ввезені капітали. Про це повідомила міністр внутрішніх справ Пріті Пател, повідомляють Патріоти України з посиланням на standard.co.uk.

“У мене нульова терпимість до зловживань нашою імміграційною системою”, – сказала Пател, додавши, що хоче “зупинити корумповану еліту, яка загрожує національній безпеці і поширює брудні гроші”.

При цьому вона підкреслила, що скасування “золотих віз” – це тільки “початок нової боротьби з шахрайством і незаконними фінансами”.

Раніше британські ЗМІ повідомляли про можливе рішення уряду відмовитися від програми видачі “золотих віз” через агресивну поведінку Росії.

Окупанти влаштували ядерний терор: Люди масово тікають з Енергодара через страх, що на ЗАЕС станеться катастрофа

понеділок, 15 серпень 2022, 19:27

Головний фронт воєнної бійні, яку влаштувала Росія на території України, переходить на південь. І це небезпечно, тому що з’явився ризик катастрофи на найбільшій у Європі АЕС, а також початку кривавої битви за важливе місто Херсон, яке російські війська...

"Це правила, написані кров’ю": Кличко пояснив необхідність зупинки громадського транспорту під час тривоги

понеділок, 15 серпень 2022, 18:58

Мер Києва Віталій Кличко пояснив, чому було ухвалено рішення зупиняти рух громадського транспорту на час повітряної тривоги, передають Патріоти України. В інтерв'ю Бабелю він заявив, що це рішення ухвалив Радою оборони міста за рекомендацією військових...