"Їх удесятеро більше": Зеленський розповів про складну ситуацію на фронті і героїзм ЗСУ

Володимир Зеленський розповів, що наразі українським військовим на фронті дуже складно. За його словами, хоч і ЗС РФ втрачають велику кількість техніки та солдатів, вони все одно мають перевагу над українською армією за чисельністю озброєння та військ, які сьогодні задіяні на війні. Про це президент України розповів в інтерв'ю американському телеканалу NBC, передають Патріоти України.

Однак Зеленський зазначив, що російська армія зазнає більших втрат, ніж ЗСУ. Він заявив, що на одного українського воїна російські війська втрачають п'ятеро солдатів. Там, де Україна втрачає один танк, Росія також втрачає п'ять.

"Але треба бути справедливим і сказати, що нам справді складно. Нам складно, бо знову ж таки інші цифри, бо на один наш танк у них десять своїх танків, на одного нашого бійця — десять їхніх військових. І якими б ми міцними не були, їх удесятеро більше, і це дуже складно", — поділився глава держави.

Він також сказав, що незважаючи на складнощі та відступ на деяких ділянках фронту, українські військові продовжують оборону, а на деяких ділянках ідуть у контрнаступ і просуваються вперед. Володимир Зеленський зазначив, що Україна не вистоїть у протистоянні з Росією без допомоги країн Заходу, і додав, що це війна всього цивілізованого світу з РФ.

"Наодинці з Росією — я розумію, що нам буде складно і, напевно, ми не витримаємо. Тому дуже важлива підтримка Європи і, насамперед, підтримка США... Це не просто війна України з Росією, це війна всього цивілізованого світу з РФ, з їхнім військово-політичним керівництвом, з їхньою армією. Ми не зможемо одні, і дякувати Богу, нам допомагають", — заявив Зеленський.

Показовими "судами" над полоненими в Маріуполі 24 серпня Росія переслідує дві мети, - ISW

субота, 20 серпень 2022, 8:28

Росія переслідує дві мети, готуючись до показового "судилища" над українськими військовополоненими у Маріуполі на День Незалежності 24 серпня. Про це йдеться у звіті американського Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Напередодні...

Російський сенатор зрікся дочки, яка виступила проти війни в Україні - звинуватив її у "зраді"

субота, 20 серпень 2022, 8:25

Член Ради Федерації РФ від Ханти-Мансійського автономного округу Югри Едуард Ісаков публічно зрікся своєї старшої дочки Діани, яка виступила проти війни в Україні, передають Патріоти України. Ісаков назвав Діану «зрадницею», припустивши, що вона отрима...