Їх використовували у війні в Сирії: В окупованому Криму помітили загони для "бойових" дельфінів

Росія напередодні вторгнення в Україну розмістила у гавані окупованого Севастополя два загони для дельфінів з метою захисту військово-морської бази у Чорному морі. Про це повідомляє Військово-морський інститут США (USNI), який вивчив супутникові знімки того району, цитує The Guardian, передають Патріоти України.

Севастополь вважається найважливішою військово-морською базою Росії у Чорному морі, де розміщені найбільш цінні кораблі. Судна знаходяться поза досяжністю українських ракет, але вразливі для підводних атак і водолазних операцій.

Водночас фахівці звертають увагу, що в 2019 році біля берегів Норвегії спіймали російську білуху. Тоді військові вважали, що РФ використовує тварин у шпигунських цілях.

Дельфіни мають хороші можливості ехолокації, що дозволяє ссавцям виявляти підводні об’єкти, наприклад міни.

У США дельфінів навчають "допомоги співробітникам служби безпеки у виявленні і затриманні несанкціонованих плавців та дайверів, які можуть завдати шкоду людям, суднам чи портовим спорудам ВМФ".

Як пише видання, до рук росіян "бойові" дельфіни потрапили після окупації півострова, до того програмою дресирування займалася Україна. Після захоплення Криму Росія заявляла про "розширення" проекту. Дельфінів росіяни використовували й у війні в Сирії.

Україна отримає далекобійні снаряди від США: Речник Путіна Пєсков вже відреагував на новину

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:42

У Вашингтоні констатували, що готові надати нашій державі ракети, які мають великий радіус польоту. Водночас Кремль не забарився з відповіддю. У керівництві держави-терористки "попросили" звернути увагу на промову Путіна, де той каже, що начебто Росії ...

Самі зруйнували й тепер "допомагають": Окупанти цинічно похизувалися відкриттям у Сєвєродонецьку "пункту обігріву" (відео)

п’ятниця, 3 лютий 2023, 23:28

В окупованому Сєвєродонецьку Луганської області загарбники відкрили перший пункт обігріву. У місті, яке окупанти зруйнували, перетворивши на місто-привид, залишивши людей виживати без тепла і світла, та ще й замінувавши його по периметру, нелюди влашту...