
Полонений окупант Ярослав Нещенко розповів, як опинився на війні проти України. В інтерв'ю журналісту Володимиру Золкіну він розповів, що на фронт його нібито заманили обманом. За його словами, їх нібито відправили на навчання, щоб сфотографуватися, а натомість він опинився на полі бою, передають Патріоти України.
"Мені прийшла повістка. Я прийшов у військкомат і все… звідти поїхав. Ні (не хотів воювати. – ред.), тому що сказали – поїдемо сфотографуємося і все. Ну, ось фотосесія, типу навчання там…" – розповів полонений.
Полонений, який родом зі Свердловська Луганської області, також розповів, що "мобілізовані" з тимчасово окупованих територій так званих "ДНР" та "ЛНР" масово гинуть на полі бою. Він наголосив, що тих, кого вдалося повернути із полону, росіяни знову кидають у бій як "гарматне м'ясо".
Країни Європи повинні готуватися не лише до деокупації українських територій, а й до можливого розпаду Російської Федерації, ризик якого зростає з кожним днем війни в Україні. Такий сценарій може супроводжуватися виходом окремих регіонів зі складу РФ, ...
Підрозділ заслужив високий авторитет у війську завдяки успішному виконанню бойових завдань та дбайливому ставленню до особового складу. Бригада «Рарог» уже прийняла близько сотні військовослужбовців, які повертаються на службу після СЗЧ за спрощеною пр...