
У місті Білопілля на Сумщині внаслідок російського обстрілу 30 листопада загинув 15-річний хлопець - Богдан Дордик. Деталі трагедії повідомив голова Сумської ОВА Дмитро Живицький, передають Патріоти України.
За його словами, вчора вранці росіяни обстріляли Білопілля. Саме в той час Богдан повертався на велосипеді додому. "Буквально за 5 метрів від будинку хлопця наздогнав ворожий осколок. Неподалік дитини вибухнув один із російських снарядів. Богдан загинув на місці. Шансів вижити у нього не було", — зазначив Живицький.
Хрещена мати хлопця розповідає, що Богдан був незамінним помічником родини по господарству. Крім нього, у сім'ї ще троє молодших дітей. За її словами, того ранку підліток їхав за молоком.
"Почали бахкати, а він їхав додому. Бабуся забрала молодших дітей у погріб, усі поховалися, а він трохи не встиг. Золота дитина була. Знищило все – не залишилося ні обличчя, нічого. Спина вся знищена", — говорить жінка.
Досвід війни в Україні змушує західні країни переглядати підходи до побудови систем протиповітряної оборони. Одним із головних уроків стало усвідомлення того, що для боротьби з безпілотниками недостатньо дорогих радарів та сучасних ракетних комплексів....
В ніч на середу підрозділи Сил оборони України уразили Оренбурзький газопереробний завод та єдиний у РФ гелієвий завод. Відстань – понад 1200 км від лінії бойового зіткнення, повідомив Генштаб ЗСУ 24 червня, передають Патріоти України. "На території пі...