
Раніше спіймані на вживання мельдонію російські веслярі не зможуть відправитися на Олімпіаду в Токіо, проте в РФ не змогли знайти їм заміну. Керівництво Федерації гребного спорту Росії заявило про те, що чоловіча парна четвірка не братиме участь в Олімпійських іграх в Токіо, інформують Патріоти України.
На початку червня російські веслярі Павло Сорін і Микита Моргачов здали позитивні тести на допінг. Зазначалося, що в крові атлетів був виявлений все той же горезвісний мельдоній, який був включений в список заборонених препаратів ще кілька років тому. Судячи з усього, російські веслярі до сих пір не знають про цей препарат, раз продовжували його приймати. Президент Федерації Олексій Свірін прокоментував ситуацію. «Аналіз проб "Б" веслярів Моргачева і Соріна підтвердив наявність мельдонію в організмі спортсменів», - заявив він.
Потрібно зазначити, що у двох інших веслярів російської збірної допінг-проби виявилися негативними. Микита Єськін і Олександр Матвєєв виявилися абсолютно чистими спортсменами, але тренерський штаб вирішив їх підготовку до Олімпіади незадовільною. До початку Олімпійських ігор залишаються лічені дні, але Федерація прийняла рішення залишити російську збірну без веслярів, оскільки заміну знайти просто ніколи.
У Росії навесні 2026 року потік охочих підписати контракт із Міноборони скоротився приблизно на третину порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це йдеться у матеріалі «Верстки», передають Патріоти України. За даними видання, у квітні 2026 р...
Державна служба з етнополітики та свободи совісті 24 червня розпочне вивчення можливих зв’язків Почаївської Свято-Успенської лаври з іноземною релігійною організацією, діяльність якої заборонена в Україні, передають Патріоти України з посиланням на сай...