Їхні "найкращі" вживали мельдоній: Росія залишилася на Олімпіаді в Токіо без веслярів

Раніше спіймані на вживання мельдонію російські веслярі не зможуть відправитися на Олімпіаду в Токіо, проте в РФ не змогли знайти їм заміну. Керівництво Федерації гребного спорту Росії заявило про те, що чоловіча парна четвірка не братиме участь в Олімпійських іграх в Токіо, інформують Патріоти України.

На початку червня російські веслярі Павло Сорін і Микита Моргачов здали позитивні тести на допінг. Зазначалося, що в крові атлетів був виявлений все той же горезвісний мельдоній, який був включений в список заборонених препаратів ще кілька років тому. Судячи з усього, російські веслярі до сих пір не знають про цей препарат, раз продовжували його приймати. Президент Федерації Олексій Свірін прокоментував ситуацію. «Аналіз проб "Б" веслярів Моргачева і Соріна підтвердив наявність мельдонію в організмі спортсменів», - заявив він.
Потрібно зазначити, що у двох інших веслярів російської збірної допінг-проби виявилися негативними. Микита Єськін і Олександр Матвєєв виявилися абсолютно чистими спортсменами, але тренерський штаб вирішив їх підготовку до Олімпіади незадовільною. До початку Олімпійських ігор залишаються лічені дні, але Федерація прийняла рішення залишити російську збірну без веслярів, оскільки заміну знайти просто ніколи.

"Зручний" і "свій" для ОПУ: Новим головою правоохоронного комітету Ради обрано колишнього юриста "Кварталу"

вівторок, 21 вересень 2021, 11:45

У "Слузі народу" вибрали нового голову правоохоронного комітету Верховної Ради України – нардепа Сергія Іонушаса, який раніше був юристом "Кварталу 95". Голосування за призначення відбулося 20 вересня на засіданні фракції СН, повідомляють Патріоти Укра...

"Нах...й Україну". Двоюрідна сестра Сенцова заявила, що "пакує валізи і повертається додому" у Росію

вівторок, 21 вересень 2021, 8:26

Журналістка Наталія Каплан (Кочнева), двоюрідна сестра українського режисера, колишнього політв'язня Кремля Олега Сенцова, назвала Україну "найгіршою країною для еміграції", передають Патріоти України. "Нах...й Україну. Здається, це найгірша країна для...