"Їхній контракт закінчився, поїдуть додому": Пригожин побував на складі трупів "вагнерівців" (відео)

Пригожин "засвітився" серед трупів найманців / скриншот

Ватажок приватної військової компанії "Вагнер" Євген Пригожин засвітився на "складі" з ліквідованими найманцями. Роспропаганда подала це як вшанування пам'ятів "героїв", передають Патріоти України.

На кадрах з місця, де зберігають тіла мінуснутих бойовиків, видно, що Пригожин пройшовся повз тіла, демонстративно перехрестився і видав, що контракт ліквідованих окупантів "закінчився". "Їхній контракт закінчився. Поїдуть додому через тиждень", - заявив Пригожин.

Позуючи на тлі величезної купи тіл "вагнерівців" у чорних пакетах Пригожин заявив, що їх "з повагою" положать у цинк та відправлять додому. Згодом Пригожин поспостерігав, як двоє "вагнерівців" вивантажують "двохсотих" і під час цього заняття привітав їх з Новим Роком.

Дуже бояться: Британська розвідка пояснила, як зміна командування вплинула на діяльність флоту РФ

четвер, 18 квітень 2024, 17:50

Після заміни командувача у березні 2024 року Чорноморський флот РФ проявляє найменшу активність від початку повномасштабного вторгнення. Про це повідомляє міністерство оборони великої Британії із посиланням на дані розвідки, передають Патріоти України....

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...