"Їхній негатив перетворюється на любов до Росії": Дитячий омбудсмен РФ зізналась, що викрадених у Маріуполі дітей "лікують від українськості"

Уповноважена з прав дитини в країні-агресорі Марія Львова-Бєлова заявила, що викрадені з Маріуполя українські діти мають негатив до РФ, який потім нібито "перетвориться на любов до Росії". Цей процес представниця окупантів назвала "інтеграцією". Про це вона сказала у четвер, 29 вересня, на пресконференції у придуманому Росією "ситуаційному центрі зі спостереження за "референдумами", передають Патріоти України.

Львова-Бєлова заявила, що Росія вивезла з тимчасово окупованого та напівзруйнованого путінськими військами Маріуполя 30 дітей, які "були знайдені у підвалах" і яких в Україні "кинули прийомні батьки".

Вона сказала, що діти негативно висловлювалися про російського диктатора Володимира Путіна та його злочинні війська та співали гімн України. Однак тепер, як сказала представниця загарбників, у дітей "почала відбуватися інтеграція".

Омбудсмен сказала, що Україна зажадала в агресора повернути викрадених дітей, які зараз перебувають у Московській області. Але, за словами росіянки, вони нібито цього не хочуть.

"Ми почали запитувати: "У вас є можливість повернутися". Ніхто з дітей не захотів повертатися. І сказали: "Нам тут дуже добре". Тому є якийсь негатив, можливо, спочатку, але потім він перетворюється на любов до Росії", – збрехала Львова-Бєлова.

Зазначимо, що правозахисники класифікують примусове переміщення цивільних осіб як серйозне порушення законів війни, яке є воєнним злочином.

Скандал з ''пунктами незламності'' у Києві: Кличко відкинув закиди Зеленського і "слуг" у профанації, звинувативши президента і його оточення в недостойних маніпуляціях

понеділок, 28 листопад 2022, 0:30

Мер Києва Віталій Кличко заявляє, що в місті відкрито понад 430 пунктів обігріву, і всі вони працюють, що можна перевірити за мапою на сайті міста. Пряма мова: "Адреси всіх пунктів є на карті, що розміщена на офіційному сайті нашого міста. Журналісти м...

"Він вже дорослий...": Посол Росії у Великій Британії дивно пояснив, чому його син не воює

неділя, 27 листопад 2022, 23:15

Надзвичайний посол РФ у Великобританії Андрій Келін відповів, чому його син не був призваний під час часткової мобілізації, передають Патріоти України. Як він заявив в інтерв'ю ВВС, причина в тому, що у нього є власна родина. "Мій син уже дорослий. У ...