Ілюзія "величия": Росія вивела з Владивостоку військові кораблі для великих маневрів у центрі Тихого океану

Дійсно грізний за радянських часів Тихоокеанський флот наразі являє собою армаду морально і фізично застарілих суден, котра не в змозі тягатись на рівні не лише з з ВМС США, але і КНР та Японії

Російська Федерація в рамках військових навчань розгорнула кораблі в центральній частині Тихого океану, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Згідно з інформацією Міноборони РФ до навчання в далекій морській зоні залучено до 20 надводних бойових кораблів, підводні човни і судна забезпечення, в тому числі ракетний крейсер “Варяг”.

У складі також числяться великий протичовновий корабель “Адмірал Пантелєєв”, фрегат “Маршал Шапошников”, корвети “Громкий”, “Совєршенний” і “Герой Російської Федерації Алдар Циденжапов”, корабель вимірювального комплексу “Маршал Крилов”, а також судна матеріально-технічного забезпечення. Також у навчанні задіяно близько 20 літальних апаратів, у тому числі далекі протичовнові літаки Ту-142М3.

Також у російському відомстві зауважили, що в ході навчання екіпажі кораблів виконали артилерійські стрільби з автоматичної корабельної установки АК-630 і універсальної корабельної установки А-190.

Нагадаємо, на півночі Європи стартували великі багатонаціональні військово-повітряні навчання Arctic Challenge Exercise.

Крім того, 6 червня, в регіоні Балтійського моря стартували масштабні спільні військові навчання НАТО і США, до яких залучені майже чотири тисячі військових.


"F-16 – один з найкращих винищувачів у світі": На росТБ засумували в очікуванні авіаційного "Рамштайну-9" (відео)

четвер, 26 січень 2023, 23:15

На російському телебаченні заговорили про авіаційну оборону України. Пропагандисти з нетерпінням чекають на зустріч у форматі "Рамштайну-9", на якій розглядатиметься це питання. Зокрема, на засіданні плануються переговори щодо постачання в Україну вини...

Награбовані в українців гривні обмінювали для окупантів на рублі: На Сумщині затримали чергових колаборантів (фото)

четвер, 26 січень 2023, 22:53

Двоє жителів Сумської області на початку повномасштабної війни Росії проти України підтримали окупаційну армії та запропонували загарбникам свою допомогу. Вони обмінювали вкрадені росіянами на тимчасово окупованих територіях України гривні на рублі. Пі...