Ілюзія "величия": Росія вивела з Владивостоку військові кораблі для великих маневрів у центрі Тихого океану

Дійсно грізний за радянських часів Тихоокеанський флот наразі являє собою армаду морально і фізично застарілих суден, котра не в змозі тягатись на рівні не лише з з ВМС США, але і КНР та Японії

Російська Федерація в рамках військових навчань розгорнула кораблі в центральній частині Тихого океану, повідомляють Патріоти України з посиланням на російські ЗМІ.

Згідно з інформацією Міноборони РФ до навчання в далекій морській зоні залучено до 20 надводних бойових кораблів, підводні човни і судна забезпечення, в тому числі ракетний крейсер “Варяг”.

У складі також числяться великий протичовновий корабель “Адмірал Пантелєєв”, фрегат “Маршал Шапошников”, корвети “Громкий”, “Совєршенний” і “Герой Російської Федерації Алдар Циденжапов”, корабель вимірювального комплексу “Маршал Крилов”, а також судна матеріально-технічного забезпечення. Також у навчанні задіяно близько 20 літальних апаратів, у тому числі далекі протичовнові літаки Ту-142М3.

Також у російському відомстві зауважили, що в ході навчання екіпажі кораблів виконали артилерійські стрільби з автоматичної корабельної установки АК-630 і універсальної корабельної установки А-190.

Нагадаємо, на півночі Європи стартували великі багатонаціональні військово-повітряні навчання Arctic Challenge Exercise.

Крім того, 6 червня, в регіоні Балтійського моря стартували масштабні спільні військові навчання НАТО і США, до яких залучені майже чотири тисячі військових.


Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 15 серпня

понеділок, 15 серпень 2022, 18:18

Найбільших втрат противник зазнав на Донецькому напрямку. Усього з початку вторгнення військ РФ в Україну втрати ворога становлять (у дужках - дані за останню добу):

Розстріляні в автівках, замучені у підвалах: У Бучі поховали ще 35 невідомих загиблих

понеділок, 15 серпень 2022, 18:06

Тіла поховали в окремих могилах. Ці люди намагалися втекти від війни. Але були розстріляні в машинах та замучені у підвалах.