"Їм доведеться за це відповідати": У Росії прокоментували голосування у Конгресі за допомогу Україні

Палата представників Сполучених Штатів ухвалила законопроєкт H.R.8038 "Про мир через силу в ХХІ столітті", який включає пріоритети національної безпеки, в тому числі санкції проти Ірану, арешт заморожених російських суверенних активів та заборону мережі TikTok. У повідомленні вказується що ініціативу підтримали 360 законодавців, проти виступили 58, передають Патріоти України.

Російські засоби масової пропагандисти повідомили, що у Кремлі заявили, що США "доведеться відповісти" за конфіскацію заморожених активів РФ. Також представник російського диктатора Пєсков заявив, що "рішення палати представників США ухвалити законопроект про допомогу Україні ще більше збагатить США і ще більше розорить Україну".

В свою чергу представник МЗС РФ Захарова заявила, що виділення США військової допомоги Україні, Ізраїлю та Тайваню нібито "посилить світові кризові явища".

"Варшава отримає свою частку радіоактивного попелу": Медведєв видав нову порцію погроз

неділя, 26 травень 2024, 15:53

Росія готова розв'язати світову війну, якщо Захід дозволить Україні використати свою зброю для ударів по РФ. Нові погрози озвучив колишній президент Росії Дмитро Медведєв, передають Патріоти України. Зокрема, російський політик прокоментував нещодавнє ...

"Процес пішов": У Білому домі обговорюють дозвіл Україні бити по території РФ

неділя, 26 травень 2024, 15:18

Із США надходять неофіційні сигнали про те, що в Білому домі вже почали обговорювати рішення про надання Україні дозволу бити американською зброєю по території Росії, хоча консенсусу ще немає. Про це повідомив народний депутат Єгор Чернєв, передають Па...