"Їм не треба, щоб місцеві тут залишилися": Правозахисник пояснив, чому Росія "асвабаждає" Донбас, зрівнюючи його із землею

Росіяни так довго хотіли анексувати та прибрати до своїх лап Донбас, однак зараз фактично повністю знищують цю територію. Це пов'язано з тим, що зараз їх цікавить лише людський ресурс, зазначають Патріоти України.

Росіянам потрібні люди

Тобто єдине, що вони хочуть – це, щоб люди, які мешкають на Донбасі, переїхали до Росії. Про це розказав правозахисник, директор Інституту стратегічних досліджень й безпеки Павло Лисянський. "Першою чергою окупантам потрібні людські ресурси – діти, люди слов'янської зовнішності, вони це вже сказали. У них дуже велика різниця в етносі на території Росії", – пояснив він.

Відтак, зараз вони прилаштовують до російських сімей дітей-сиріт з України та хочуть будувати підліткові центри на тимчасово окупованих територіях. Ці центри потрібні їм через те, що унаслідок примусової мобілізації людей з окупованих регіонів, дуже багато українських дітей залишаються сиротами. Через "підліткові центри" росіяни хочуть організовувати транзит цих дітей на територію держави-агресорки.

Крім того, тримає й неприхована примусова депортація українців до росії. А для того, щоб території, де вони мешкали, якось функціонували, починають оголошувати, що туди приїдуть волонтери, будівельні загони, робітники, які будуть щось відновлювати.

Таким чином загарбники штучно заселяють ці території росіянами, а місцевих українців інтегрують до росії. Так вони намагаються знищити українську ідентичність на цих територіях.

Окупанти випалюють землю і нищать українську ідентичність

Лисянський зазначив, що ще на початку російсько-української війни у 2014 році окупантам потрібно були не лише люди, а й ресурси, зокрема вугілля та метал. "За 8 років вони вивезли звідти купу цих ресурсів і дуже сильно збагатилися. Наприклад, на 2020 рік вони вивезли 68,5 мільйонів тонн вугілля на суму 4,5 мільярда доларів. Це з тих державних шахт, які були підготовлені до видобутку вугілля, а для того, щоб їх підготувати, потрібно теж вкласти кошти", – розказав правозахисник.

Однак, станом на сьогодні росіяни вже забрали з Донбасу все. Життя місцевих їх не цікавить, тож людей примусово депортують. "Тому вони й нищать все, їм там нічого не потрібно – вони випалюють цю землю, їм потрібно знищити українську ідентичність і все", – констатував Лисянський.

Він додав, що буряти або якути, які приїдуть чи вже приїхали на Донбас у будівельних загонах, якийсь час будуть жити на цій території, будувати тут своє майбутнє, але точно не думатимуть про Україну. Саме це й потрібно росіянам.

Джерело: 24 канал

США розглядатимуть ядерний удар по Україні як напад на НАТО - представник Сенату

п’ятниця, 30 вересень 2022, 17:45

Якщо Росія продовжить погрози на адресу України та застосує ядерну зброю, США сприймуть це як напад на НАТО. Про це американський сенатор від Республіканської партії Ліндсі Грем заявив на засіданні Судового комітету США, пише Dikgazete. Засідання коміт...

"Без зволікань": Зеленський закликав ВРУ ухвалити закон про націоналізацію всіх активів РФ

п’ятниця, 30 вересень 2022, 17:40

Президент України Володимир Зеленський закликав український парламент без зволікань прийняти закон про націоналізацію російських активів. Про це йшлося в його відеозверненні. Так, Зеленський повідомив, що сьогодні Рада національної безпеки і оборони Ук...