"Їм немає сенсу нас виводити. Тому що спливе, що вони тут робили": Окупанти хочуть тікати пішки з Харківщини

Російські терористи знову скаржаться на те, що командування не відпускає їх додому, тому що "всіх давно вже продали". Тому він збирається тікати з Харківської області, де зараз перебуває. Про це свідчить його перехоплена розмова з матір'ю, яку опублікувало ГУР Міноборони на YouTube, передають Патріоти України.

За словами загарбника, їх відправляють у бій по 20 осіб. Тому окупанти змирилися з тим, що можуть не повернутися живими, адже чисельність українських захисників вища. Крім того, він зізнався, чому їх не вивозять.

"Їм немає сенсу нас вивозити і підполковника нашого. Тому що спливе все, що вони робили, куди вони стріляли", - сказав він. Також терорист додав, що "всіх давним-давно продали". Саме тому він хоче зібрати речі та йти пішки додому в Росію через ліси. Його мати заявила, що його шукатимуть і можуть покарати, однак він запевнив що в тайзі цього не робитимуть.

ЗСУ посляться! США хочуть передати танки Abrams в Україну швидше, ніж планувалося, - Білий дім

вівторок, 21 березень 2023, 16:38

США планують прискорити процес передачі Україні танків Abrams. І робота над цим вже ведеться, передають Патріоти України з посиланням на заяву координатора зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки при Білому домі Джона Кірбі. За його слов...

Ключове завдання: ЗСУ підуть у наступ на двох напрямках для прориву "коридору" до Криму, - Bild

вівторок, 21 березень 2023, 15:59

Навесні-влітку 2023 року очікується контрнаступ Збройних сил України, а найближчі шість місяців у війні стануть вирішальними. На сьогодні триває підготовка ЗСУ до вирішальних контрнаступальних дій. Про це в інтерв'ю Bild повідомив високопоставлений чин...