
Російські терористи знову скаржаться на те, що командування не відпускає їх додому, тому що "всіх давно вже продали". Тому він збирається тікати з Харківської області, де зараз перебуває. Про це свідчить його перехоплена розмова з матір'ю, яку опублікувало ГУР Міноборони на YouTube, передають Патріоти України.
За словами загарбника, їх відправляють у бій по 20 осіб. Тому окупанти змирилися з тим, що можуть не повернутися живими, адже чисельність українських захисників вища. Крім того, він зізнався, чому їх не вивозять.
"Їм немає сенсу нас вивозити і підполковника нашого. Тому що спливе все, що вони робили, куди вони стріляли", - сказав він. Також терорист додав, що "всіх давним-давно продали". Саме тому він хоче зібрати речі та йти пішки додому в Росію через ліси. Його мати заявила, що його шукатимуть і можуть покарати, однак він запевнив що в тайзі цього не робитимуть.
Американський лідер Дональд Трамп знову розкритикував НАТО через брак допомоги в Ормузькій протоці, назвавши Німеччину та Італію "дуже поганими" союзниками, передають Патріоти України з посиланням на Breaking News. Як відомо, низка країн НАТО відмовили...
У Кенії розгортається гучний скандал навколо програми трудової міграції та можливого вербування громадян для участі у війні на боці російських сил проти України, передають Патріоти України. За даними розслідування Agence France-Presse, міністра праці т...