
Російські терористи знову скаржаться на те, що командування не відпускає їх додому, тому що "всіх давно вже продали". Тому він збирається тікати з Харківської області, де зараз перебуває. Про це свідчить його перехоплена розмова з матір'ю, яку опублікувало ГУР Міноборони на YouTube, передають Патріоти України.
За словами загарбника, їх відправляють у бій по 20 осіб. Тому окупанти змирилися з тим, що можуть не повернутися живими, адже чисельність українських захисників вища. Крім того, він зізнався, чому їх не вивозять.
"Їм немає сенсу нас вивозити і підполковника нашого. Тому що спливе все, що вони робили, куди вони стріляли", - сказав він. Також терорист додав, що "всіх давним-давно продали". Саме тому він хоче зібрати речі та йти пішки додому в Росію через ліси. Його мати заявила, що його шукатимуть і можуть покарати, однак він запевнив що в тайзі цього не робитимуть.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...