
Російські терористи знову скаржаться на те, що командування не відпускає їх додому, тому що "всіх давно вже продали". Тому він збирається тікати з Харківської області, де зараз перебуває. Про це свідчить його перехоплена розмова з матір'ю, яку опублікувало ГУР Міноборони на YouTube, передають Патріоти України.
За словами загарбника, їх відправляють у бій по 20 осіб. Тому окупанти змирилися з тим, що можуть не повернутися живими, адже чисельність українських захисників вища. Крім того, він зізнався, чому їх не вивозять.
"Їм немає сенсу нас вивозити і підполковника нашого. Тому що спливе все, що вони робили, куди вони стріляли", - сказав він. Також терорист додав, що "всіх давним-давно продали". Саме тому він хоче зібрати речі та йти пішки додому в Росію через ліси. Його мати заявила, що його шукатимуть і можуть покарати, однак він запевнив що в тайзі цього не робитимуть.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....