
Серед завезених на Запорізьку АЕС російських енергетиків зростає невдоволення через невиконані обіцянки щодо термінів відряджень на окуповану українську атомну електростанцію. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України, передають Патріоти України.
Так, замість двох місяців Москва наказує своїм енергетикам працювати по пів року й довше, оскільки в РФ важко знайти охочих кваліфікованих фахівців їм на заміну.
Крім того, розвідка повідомляє, що російські окупанти посилюють тиск на громадян України, які працюють на Запорізькій АЕС, аби змусити їх отримати російські паспорти та підписати контракти з «Росатомом».
Відповідно до вимог російських окупантів декілька сотень українських працівників ЗАЕС повинні бути паспортизовані документами держави-агресора та підписати контракти до 31 грудня 2023 року.
З метою примусу на українських фахівців чинять психологічний тиск, вибірково без попереджень позбавляють доступу до робочих місць, анулюючи їхні перепустки. «Серед українських працівників, які відмовляються від підписання контрактів з «Росатомом» та паспортів держави-агресора, російські спецслужби намагаються посіяти недовіру один до одного, створюючи умови для анонімних доносів, зокрема через спеціально створені телеграм-боти», – повідомляє ГУР.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...