
Місто Торецьк Донецької області продовжує залишатись під контролем Сил оборони. Фейк про нібито "захоплення" міста знадобився росіянам, щоб "перекрити" свої втрати у Курській області, передають Патріоти України з посиланням на заяви спікера ОСУВ "Хортиця" Віктора Трегубова та речника ОТУ "Луганськ" Дмитра Запорожця.
"Їм просто треба було "прибити" інформаційну повістку власних втрат у Курській області. І вони почали розповідати власному населенню про якийсь там контроль…" - сказав спікер ОСУВ "Хортиця". Він підкреслив, що, звісно, в Торецьку йдуть міські бої, і вони там важкі, але вони там йдуть і важкі вже який місяць. "І про жодний контроль росіян над містом мова не йде", - констатував Трегубов.
Основна задача ворога на сьогоднішній день - захопити сильні обороні позиції, які у ЗСУ знаходяться місті - напрямки шахт "Центральна" та "Торецька".
"Як діє ворог? Він накопичує сили у східній частині Торецька, в районі виправної колонії, а далі вже рухається центральною частиною, в районі бібліотеки і вже потім проводить штурмові дії в напрямку 1,5 км досяжності", - розповів Запорожець. Таку ж тактику окупанти застосовують при штурмах позицій Сил оборони в районі Забалки. Крім того, останнім часом, за його словами, "аж занабто" активізувалась тактична авіація РФ.
На нафтогазовому родовищі Карачаганак у Казахстані на понад 25% скоротили видобуток нафти після того, у Росії зупинився газопереробний завод, що переробляє газ із цього родовища. Про це у п’ятницю, 26 червня, повідомив Bloomberg із посиланням на російс...
Цього року частина польських міст-партнерів відмовилася приймати на оздоровлення дітей з Івано-Франківської громади. Натомість місцева влада шукає нові можливості для організації відпочинку в інших країнах, Патріоти України з посиланням на заяву місько...