
Російські окупанти планують захопити Запоріжжя та відновити там роботу місцевого автомобілебудівного заводу, щоби почати випускати автомобілі на кшталт "Запорожця". Про російському інформаційному виданню "ТАРС" заявив представник призначеної Росією адміністрації у Мелітополі Володимир Рогов, передають Патріоти України.
Він сказав, що це буде зроблено за прикладом відродження автомобільного бренду "Москвич" на колишньому заводі Renault у російській столиці.
"Розглядається можливість відновлення виробництва оновлених автомобілів на кшталт легендарного "Запорожця". Ми бачимо, як зараз позитивно сприйнято жителями Росії повернення поняття автомобілів "Москвич", які на нових платформах, у новому дизайні та з хорошими технічними даними готуються до випуску. Аналогічно і в Запорізької області", - заявив він.
Нагадаємо, в Росії через жорсткі санкції спостерігається гостра нестача автомобілів, тому в країні задумали відродити неіснуючий радянський бренд "Москвич".
Російська влада продовжує посилювати мілітаризацію системи вищої освіти, дедалі активніше інтегруючи навчальні заклади у підготовку кадрів для військової сфери, передають Патріоти Україн з посиланням на Центр протидії дезінформації. Російська влада пр...
Проникнення російських диверсійно-розвідувальних груп у межі Костянтинівки на Донеччині не свідчить про встановлення контролю над містом. Про це заявив голова Ради резервістів Сухопутних військ ЗСУ Іван Тимочко в інтерв'ю "Українському радіо", передают...