
Російські окупанти планують захопити Запоріжжя та відновити там роботу місцевого автомобілебудівного заводу, щоби почати випускати автомобілі на кшталт "Запорожця". Про російському інформаційному виданню "ТАРС" заявив представник призначеної Росією адміністрації у Мелітополі Володимир Рогов, передають Патріоти України.
Він сказав, що це буде зроблено за прикладом відродження автомобільного бренду "Москвич" на колишньому заводі Renault у російській столиці.
"Розглядається можливість відновлення виробництва оновлених автомобілів на кшталт легендарного "Запорожця". Ми бачимо, як зараз позитивно сприйнято жителями Росії повернення поняття автомобілів "Москвич", які на нових платформах, у новому дизайні та з хорошими технічними даними готуються до випуску. Аналогічно і в Запорізької області", - заявив він.
Нагадаємо, в Росії через жорсткі санкції спостерігається гостра нестача автомобілів, тому в країні задумали відродити неіснуючий радянський бренд "Москвич".
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...