
Російські окупанти планують захопити Запоріжжя та відновити там роботу місцевого автомобілебудівного заводу, щоби почати випускати автомобілі на кшталт "Запорожця". Про російському інформаційному виданню "ТАРС" заявив представник призначеної Росією адміністрації у Мелітополі Володимир Рогов, передають Патріоти України.
Він сказав, що це буде зроблено за прикладом відродження автомобільного бренду "Москвич" на колишньому заводі Renault у російській столиці.
"Розглядається можливість відновлення виробництва оновлених автомобілів на кшталт легендарного "Запорожця". Ми бачимо, як зараз позитивно сприйнято жителями Росії повернення поняття автомобілів "Москвич", які на нових платформах, у новому дизайні та з хорошими технічними даними готуються до випуску. Аналогічно і в Запорізької області", - заявив він.
Нагадаємо, в Росії через жорсткі санкції спостерігається гостра нестача автомобілів, тому в країні задумали відродити неіснуючий радянський бренд "Москвич".
Служба безпеки України (СБУ) ймовірно розслідує схему постачання українського зерна до Ірану в обхід чинних обмежень на торгівлю з іранськими резидентами. За версією слідства, це зерно могло використовуватися як частина розрахунків Росії за безпілотник...
Польські розробники провели успішні випробування нового далекобійного безпілотника Striker в умовах українського полігону. Апарат здатний вражати цілі на відстані до тисячі кілометрів від точки запуску, Патріоти України з посиланням на портал Мілітарн...