Ймовірно, був новий удар по Антонівському мосту: У мережі показали кадри "прильотів" у Херсоні

У тимчасово окупованому Херсоні вкотре чули вибухи. Ймовірно, там знову трапився удар по Антонівському мосту, зазначають Патріоти України.

За інформацією з соцмереж також вибухи пролунали й в інших частинах Херсонщини. Зокрема, у Чорнобаївці, Олешках та Новій Каховці.

По Антонівському мосту, найімовірніше, знову вдарили

Активіт та блогер Сергій Стерненко о 23:13 7 серпня опублікував фото ймовірного удару по Антонівському мосту. "По Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні, який росіяни намагались ремонтувати, знову було завдано удару. Котра година?" – написав Стерненко.

"Це лише питання часу": Буданов пообіцяв серйозно засмутити Путіна

субота, 23 вересень 2023, 21:00

Начальник Головного управління розвідки Кирило Буданов пообіцяв, що атаки на Кримський міст продовжуватимуться. Про це генерал-лейтенант повідомив у інтерв'ю The War Zone, передають Патріоти України. «Питання не в тому, завдамо чи не завдамо удару. Ми ...

США призначили головного контролера за допомогою Україні

субота, 23 вересень 2023, 19:43

США призначили провідного генерального інспектора Міністерства оборони Роберта Сторча головним контролером за допомогою Україні. До нової посади він приступить вже 18 жовтня. Про це повідомляє CNN, передають Патріоти України. . Сторч буде працювати з Д...