Імовірний наступник Путіна у траурі: У Сергія Шойгу в родині велике горе

Сьогодні стало відомо про те, що в Росії померла сестра глави оборонного відомства Російської Федерації Сергія Шойгу, депутат Держдуми Лариса Шойгу. Про це поінформував керівник фракції «Єдина Росія» в Держдумі Неверов Сергій, передають Патріоти України.

Прес-служба політсили процитувала Неверова: «Я висловлюю найглибші співчуття рідним і близьким у зв'язку зі смертю Лариси Кужугетовни Шойгу». Російське інформаційне агентство РІА «Новости» пише, що джерело з близького оточення депутата зазначає, що Лариса Шойгу померла після тривалої і важкої хвороби.
Довідка.
Шойгу Лариса Кужугетовна, 21.01.1953 року народження. Вона закінчила навчання в Томському медичному інституті в 1977 році. Вона працювала в Тувинській республіканській психіатричній лікарні з 1976 по 1998 роки. Потім Лариса Шойгу була призначена на посаду першого заступника міністра охорони здоров'я Республіки Тува, а в 1998 році вона переїхала в Москву, де працювала в центральній поліклініці Міністерства надзвичайних ситуацій. З 2007 року вона була депутатом Держдуми. Починаючи з 2011 року Лариса Шойгу була заступником голови комітету з контролю і регламенту.

Відповідь Х**лу не забаралась: У Міноборони Британії заявили, що їх флоту "не завадять" ходити біля берегів Криму

четвер, 24 червень 2021, 14:39

Міністр оборони Великобританії Бен Уоллес заявив, що флоту країни "не завадять" ходити біля берегів анексованого Росією Криму. Він підкреслив, що королівський флот завжди буде дотримуватися міжнародного морського права. Про це глава Міноборони королівс...

З архіву ПУ. "Эти два заплывших Ален Делона тебя - женщину - превратили в бабу и обсуждают как кобылу", - Давиденко про скандал з "слугами"

четвер, 24 червень 2021, 14:00

"Корабельная Сосна. Ты - женщина. Ты - депутат. Ты - член Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики. Ты - глава підкомітету з питань тарифного та нетарифного регулювання. Где твое достоинство?" - пише у своєму блозі Олекс...