"Імперія до Аляски, Гаваїв, Каліфорнії... з Польщею та Фінляндією": На центральному телебаченні РФ помріяли про анекію "ісконна рускіх зємєль США та Європи (відео)

Поки армія РФ вже два з гаком роки "буксує" Україні, на державному телебаченні РФ голосно мріють про окупуцію Європи та Сполучені Штати. Бажання Кремля було озвучено днями на ток-шоу "Вечір з Володимиром Соловйовим" на державному телеканалі "Росія 1".

Скандальну заяву зробив ультраправий російський політолог, пропагандист Сергій Міхєєв. Він сказав, що мріє про відновлення Російської імперії шляхом захоплення країн Заходу, зокрема США.

Скандальну заяву зробив ультраправий російський політолог, пропагандист Сергій Міхєєв. Він сказав, що мріє про відновлення Російської імперії шляхом захоплення країн Заходу, зокрема США.

"У нас є принципові мітки, що стосуються демілітаризованого статусу України, що стосуються території Сходу. Якби запитали: "Що ти хочеш"? Я хочу Російської імперії в межах там Аляски, Гаваї, Каліфорнії, Фінляндії, Польщі", - заявив Міхєєв.

Він відразу визнав, що ці "хотілки" не відповідають реальним можливостям Росії.

У ході своєї промови кремлівський політолог не втримався від ксенофобської заяви на адресу Фінляндії та Польщі. Він заявив, що ці країни "смердючі". На це моментально відреагував пропагандист Володимир Соловйов, зазначивши, що Росія їх "почистить".

Риторика пропаганди Кремля, очевидно, радикалізується з продовженням війни. Сьогодні вона практично не відрізняється від тієї, яка мала місце в нацистській Німеччині в період Другої світової війни.

"Проблема в тому...": Крамаров оцінив удар новою російською бомбою на Харківщині

субота, 22 червень 2024, 21:36

На Харківщині, в районі Липців, ворог уперше застосував нову авіабомбу ФАБ-3000 М-54 з уніфікованим модулем планування та коригування. Про що це свідчить - пояснив військовий експерт Андрій Крамаров, пише "Обозреватель", передають Патріоти України. "Т...

Путін звільнив генерала ФСБ, який переконав його навпґажитись на повномасштабне вторгнення в Україну

субота, 22 червень 2024, 19:55

Російський генерал Сергій Беседа залишив посаду начальника пʼятої служби ФСБ. Його змінив Олексій Комков, який працював до цього заступником керівника служби контррозвідки. Про це у суботу, 22 червня, повідомило видання "Важные истории", посилаючись на...