"Імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", - Портников про майбутнє України і РФ

Росія зможе співіснувати з Україною, тільки окупувавши всю її територію або повністю відмовившись від своїх імперських планів. Таку думку в своєму блозі для The Insider висловив український журналіст Віталій Портников, повідомляють Патріоти України.

"Росіяни й українці могли ужитися в одній імперії, в двох "братніх радянських республіках", але як дві держави вони в осяжній історичній перспективі ужитися просто нездатні. І при цьому обидва народи й обидві еліти не можуть цього усвідомити. Розуміння цього простого факту є хіба що у тієї "купки націоналістів", яку в Росії звикли звинувачувати в усіх бідах України, і у нечисленних російських демократів, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки", – написав він.

За його словами, постійне бажання Росії "запхати український фарш назад в імперську м'ясорубку перетворює українців і обраного ними президента на союзника "купки націоналістів".

"Так і буде тривати в доступному для огляду майбутньому, поки в Росії не виробиться "звичка" до окремої України, як до окремої Польщі чи Фінляндії, і поки сама Україна не стане самодостатньою державою без чужої мови, культурного впливу й історичних стереотипів", – наголосив журналіст.

Портников зазначив, що існує тільки два варіанти вирішити українську проблему – якщо Росія окупує всю територію або залишить її в спокої. "Але оскільки ні того, ні іншого Росія зробити не в змозі, її імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", – підсумував журналіст.

"Самостійно і для себе": Україна починає будувати дві державні військово-морські бази, - Зеленський

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:59

В Україні починається будівництво двох державних військово-морських баз для захисту чорноморського регіону. Про це 20 жовтня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу зі щорічним зверненням до українців з трибуни Верховної Ради. Його трансл...

У Росії відомий політик померла від укусу оси (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:45

Жінка встигла викликати "швидку", але медики врятувати її вже не змогли. 19 жовтня від укусу оси померла російський політик, одна з лідерів екологічної партії "Зелені" Олександра Аставіна. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти Ук...