"Імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", - Портников про майбутнє України і РФ

Росія зможе співіснувати з Україною, тільки окупувавши всю її територію або повністю відмовившись від своїх імперських планів. Таку думку в своєму блозі для The Insider висловив український журналіст Віталій Портников, повідомляють Патріоти України.

"Росіяни й українці могли ужитися в одній імперії, в двох "братніх радянських республіках", але як дві держави вони в осяжній історичній перспективі ужитися просто нездатні. І при цьому обидва народи й обидві еліти не можуть цього усвідомити. Розуміння цього простого факту є хіба що у тієї "купки націоналістів", яку в Росії звикли звинувачувати в усіх бідах України, і у нечисленних російських демократів, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки", – написав він.

За його словами, постійне бажання Росії "запхати український фарш назад в імперську м'ясорубку перетворює українців і обраного ними президента на союзника "купки націоналістів".

"Так і буде тривати в доступному для огляду майбутньому, поки в Росії не виробиться "звичка" до окремої України, як до окремої Польщі чи Фінляндії, і поки сама Україна не стане самодостатньою державою без чужої мови, культурного впливу й історичних стереотипів", – наголосив журналіст.

Портников зазначив, що існує тільки два варіанти вирішити українську проблему – якщо Росія окупує всю територію або залишить її в спокої. "Але оскільки ні того, ні іншого Росія зробити не в змозі, її імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", – підсумував журналіст.

Те, чого ніколи не буде у недонаддержави Путіна: Zumwalt завершує набуття бойових спроможностей

середа, 1 квітень 2020, 6:30

Активація бойових систем на есмінці USS Michael Monsoor (DDG 1001) має бути завершена до кінця другого кварталу 2020 року. USS Lyndon B. Johnson (DDG 1002) мають передати флоту до кінця 2020 року. Есмінець ВМФ США USS Zumwalt (DDG 1000) скоро має завер...