"Імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", - Портников про майбутнє України і РФ

Росія зможе співіснувати з Україною, тільки окупувавши всю її територію або повністю відмовившись від своїх імперських планів. Таку думку в своєму блозі для The Insider висловив український журналіст Віталій Портников, повідомляють Патріоти України.

"Росіяни й українці могли ужитися в одній імперії, в двох "братніх радянських республіках", але як дві держави вони в осяжній історичній перспективі ужитися просто нездатні. І при цьому обидва народи й обидві еліти не можуть цього усвідомити. Розуміння цього простого факту є хіба що у тієї "купки націоналістів", яку в Росії звикли звинувачувати в усіх бідах України, і у нечисленних російських демократів, яких можна перерахувати на пальцях однієї руки", – написав він.

За його словами, постійне бажання Росії "запхати український фарш назад в імперську м'ясорубку перетворює українців і обраного ними президента на союзника "купки націоналістів".

"Так і буде тривати в доступному для огляду майбутньому, поки в Росії не виробиться "звичка" до окремої України, як до окремої Польщі чи Фінляндії, і поки сама Україна не стане самодостатньою державою без чужої мови, культурного впливу й історичних стереотипів", – наголосив журналіст.

Портников зазначив, що існує тільки два варіанти вирішити українську проблему – якщо Росія окупує всю територію або залишить її в спокої. "Але оскільки ні того, ні іншого Росія зробити не в змозі, її імперські конвульсії будуть ще довго резонувати з судомами становлення української держави", – підсумував журналіст.

Хіти тижня. Юні мученики: Львівських студентів розстріляли за відмову навчатися російською

субота, 21 вересень 2019, 23:05

Процес над студентами і гімназистами, частина з яких були прихильниками ОУН або членами «Юнацтва», почався у вересні 1940 року. Чого тільки не витворяла радянська влада в Україні, які дикунські методи не вигадувала, як тільки не нищила наш цвіт, аби ли...

"Перенесіть бойові дії на всю територію України": Ідеолог "русского міра" закликав до війни

субота, 21 вересень 2019, 23:00

Семен Багдасаров стверджує, що українська сторона нібито зірвала домовленості щодо Донбасу. Пропагандист РФ, директор Центру вивчення країн Близького Сходу і Центральної Азії Семен Багдасаров закликав "Л/ДНР" перенести бойові дії зі сходу на решту тери...