Імперці стогнуть від приниження: Росіянам, які намагаються оформити візу до Мексики, відмовляють українською мовою

Громадяни РФ, які намагаються оформити електронний дозвіл для в'їзду до Мексики на сайті посольства цієї країни в Росії, отримують відмову в наданні послуги, причому сама відмова надходить українською мовою. Про це пишуть "РИА Новости", передають Патріоти України.

Росіяни, які прямують до Мексики з туристичною метою, з січня 2017 року мають право в'їхати до країни за електронною візою, але тільки повітряним шляхом. Дозвіл не потрібно оформлювати тим, хто має діючу візу Канади, США, Японії, Великобританії або будь-якої з держав, що входять до Шенгенської зони, а також постійний дозвіл на проживання кількох країн, зазначено на сайті посольства Мексики.

Для оформлення електронного дозволу необхідно заповнити на сайті дипмісії анкету з особистими даними, включно з громадянством, вказати дати відвідування Мексики.
Тепер якщо вказати громадянство «Росія», то після заповнення анкети на екрані з'являється текст українською мовою, в якій йдеться, що запит «не оброблений». Наразі коментарів посольства Мексики щодо ситуації у російських ЗМІ немає.

Хутко зник: Де зараз знаходиться глава Чернівецької УПЦ МП, у якого проходили обшуки СБУ

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:53

Митрополит Чернівецької єпартії УПЦ МП Мелетій, у якого, за свідченням СБУ, під час обшуків з-поміж іншого було знайдено документи про російське громадянство, поїхав до Молдови. Фото Мелетія на богослужінні в Молдові з’явилися на сторінці єпископства У...

Чи дійсно Києво-Печерська лавра перейшла до ПЦУ: Міністр культури звернув увагу на деякі нюанси

п’ятниця, 2 грудень 2022, 23:29

Власність всієї Києво-Печерської лаври перебуває у володінні держави, але обтяжена угодами, укладеними в різні часи та на різних умовах. У Мінкульті повідомили, що на сьогодні мова не йде про передавання Києво-Печерської лаври до Православної церкви Ук...