"Імпічмент можна і Зеленському оголошувати", - нардеп Княжицький

Американська демократія показала наскільки порядків вона вище за український аналог, зокрема від того, куди нашу державу веде теперішній гарант, переконує політик та журналіст

Імпічмент можна і Зеленському оголошувати - за злочинну зневагу до європейських партнерів, за ручне призначення "свого прокурора" і намір керувати його діяльністю. Таку думку висловив у Facebook народний депутат від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький, зазначають Патріоти України.

"Імпічмент можна і Зеленському оголошувати. За злочинну зневагу до європейських партнерів, за ручне призначення "свого прокурора" і намір керувати його діяльністю. Але сам Зеленський провів закон про Імпічмент, який його унеможливлює. Листувався з цього приводу з товаришем. Ось що він пише:

"До речі, ситуація з імпічментом для Трампа є красномовним показником, як виглядає імпічмент здорової ~людини~ демократії. Для того, щоб запустити процедуру не потрібно приймати рішення 3/4 конгресу, не потрібен висновок верховного суду - процедуру запускає парламент в особі його голови, який доручає 6 основним комітетам проводити свої розслідування. Ще більше для нас виглядає дивним те, за що проти президента відкритий імпічмент: сказане ним знаходиться на тому самому рівні, що і "я щас Баканову позвоню", і для нас то не виглядає якою дивиною.

Головна відмінність в тому, що у нас в основі процедури імпічменту лягає теза "захистити президента від дрібних звинувачень". Натомість США нагадують нам, що імпічмент це не елемент нападок на президента, а частина системи відповідальності президента за зловживання владою всупереч цілей, для яких вона надана. Адже посада президента, це великі повноваження, але й одночасно велика відповідальність. І здорова процедура імпічменту за порушення не лише кримінального закону, але й Конституції, це і є те, що стримує президента і примушує його думати перш ніж «дзвонити Баканову", - написав Княжицький.

З архіву ПУ. Не хочете українських туристів? Посол України звернув увагу уряду Туреччини на "побєдобєсіє" в Аланьї (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:30

Владі дружньої країни слід було б ретельніше придивлятися до інспірованих на своїй території провокацій Імперії Зла, котра мучить та вбиває українців та українське населення Криму. Український посол в Туреччині Андрій Сібіха у травні 2020 року пригрози...

"Не дочекаєтеся!": Медведчук заявив, що високопосадовці радили йому виїхати з України (відео)

середа, 12 травень 2021, 22:15

Підозрюваний у державній зраді глава політради ОПЗЖ Віктор Медведчук заявив, що високопосадовці нібито вже впродовж декількох місяців пропонують йому залишити країну. Про це він сказав журналістам після відвідування Офісу генпрокурора, де ознайомився з...