Імпортозаміщення і геть від Москви: "Укроборонпром" відзвітував про важливе досягнення у забезпеченні боєприпасами ЗСУ

​Запущено повний цикл виробництва боєприпасів: "Укроборонпром" відзвітував про важливе досягнення

Шосткинський казенний завод «Імпульс» (входить до складу концерну «Укрборонпром») відкрив лінію виробництва засобів ініціювання артилерійських снарядів та ракетного озброєння (детонаторів).

Як повідомляє прес-служба «Укроборонпрому», тим самим на заводі утворився повний цикл виробництва артилерійських боєприпасів і ракетного озброєння, , зазначають Патріоти України.
Запустити лінію вдалося в рекордні терміни - 9 місяців, а вартість встановленого обладнання склала 282 млн гривень.
Відзначається, що на новому обладнанні вже виготовили і успішно випробували першу партію детонаторів, яка буде спрямована на полігонні випробування.

Як заявив під час презентації директор КП «Шосткінський казенний завод «Імпульс» Євген Чернов, «сьогодні підприємство підготувало виготовлення підривачів В-429 в замкнутому циклі і готове до їх випробувань». Крім того, за словами Євгена Чернова «з початку 2020 року підприємство готове до випуску підпривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів».

Виробництво підривачів В-429, В-429 Е, РГМ-2М та інших елементів вогняних ланцюгів артилерійських боєприпасів є наразі необхідним в рамках створення в Україні замкненого циклу виробництва артилерійських боєприпасів, а також для заміни старих підривачів у боєприпасах, що знаходяться на базах Міністерства оборони України і гарантійний термін зберігання яких вже закінчився.

Станом на зараз Кінбурнська коса - це зона бойових дій: У ВМС розповіли про ситуацію

четвер, 25 червень 2026, 20:44

У Військово-морських силах ЗСУ розповіли, що наразі Кінбурнська коса – це зона бойових дій, ця зона лишається стратегічно важливою для окупантів, заявив: речник ВМС Дмитро Плетенчук у коментарі "Суспільне Миколаїв, передають Патріоти України. "Ми з вам...

Після скандалу - все? Польща більше не планує фінансувати будівництво дороги до Львова

четвер, 25 червень 2026, 20:34

Міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак зробив заяву щодо планів польського уряду власним коштом побудувати автомагістраль до Львова. Він спростував цю інформацію, зазначивши, що таких планів немає. Про це повідомляє PAP, передають Патріоти Україн...