
Російським окупантам поставили з Північної Кореї консерви із собачого м’яса. Про це повідомляє Bild, передають Патріоти України.
Зазначається, що у різних Telegram-каналах поширюють відео, на яких солдати армії країни-агресор Росії їдять консерви з КНДР. На консервних банках написано корейською мовою Собаче м’ясо нуреонгі.
Bild пише, що нуреонгі - це порода собак, також відома як корейський жовтий шпіц. Корейці вирощують їх для вживання в їжу. При цьому на консервах вказано: «Продукт виключно для армії КНДР».
Telegram-канал Supernova+ опублікував відео, на якому російський окупант намазує вміст консервів на хліб і з'їдає бутерброд. На іншому відео солдат РФ просить інших не їсти «це чортове собаче м’ясо».
Міністерство оборони України запровадило новий формат бойових контрактів для військовослужбовців, який передбачає чітко визначений термін служби та гарантоване право на відстрочку після його завершення, передають Патріоти України. . Нові контракти роз...
У неділю, 21 червня, в особистому Telegram-каналі мера Москви Сергія Собяніна раптом з'явилися заклики перекидати кошти на Збройні сили України і гасла "Слава Україні", передають Патріоти України. . Пізно ввечері на каналі почали поширюватися масово п...