"Інакше Америка від нас не відстане": Охлобистін вимагає скоріше почати війну з Україною

Іван Охлобистін заявив, що Росія повинна взяти на себе відповідальність і повномасштабно завести свою армію на українську територію.

Одіозний російський актор Іван Охлобистін зробив заяву про необхідність введення російської армії на територію України, передають Патріоти України.

Він вважає, що чим швидше Росія почне окупацію всієї України, тим менше загине українців. Актор заявляє, що на такий крок провокують Москву обставини, в тому числі всередині Росії. В цьому випадку, якщо Росія не вчинить потрібних військових дій, то хвилювання почнуться вже всередині Росії з подальшим шквалом репресій. "Тому що якщо цього не буде (введення військ), то почнуться хвилювання і у нас (ред. - в Росії). Злякаються олігархи. Покотиться кривавий вал репресій", - сказав актор.

"Сподіваюся, що введуть. Я не бачу ніякого цивілізованого виходу. Це ж жах, що відбувається. Слов'яни рубають слов'ян. Це той Гордіїв вузол, який потрібно розрубати один раз. Взявши на себе відповідальність. Всім же зрозуміло, що Америка від нас не відстане. Війна буде. Нікуди ти не дінешся, адже ми їй невигідні. Несподівано раптом одужали. А це їм не подобається", - вважає російський актор.

Кремль запитав своїх соціологів, як народ нині ставиться до так званої СВО: Результати виявились приголомшливими для імперців

четвер, 30 жовтень 2025, 17:53

Економічна криза тільки почала як слід брати за горло недоімперії Путіна, в 31% населення скаржиться на те, що не вистачає грошей на їжу. Частка громадян РФ, які вірять, що життя покращиться у найближчі 3-5 років, на початку жовтня становила лишень 40%.

"Усі вважають неможливим": Міністр оборони Італії зробив заяву щодо долі Криму і окупованих територій України

четвер, 30 жовтень 2025, 17:39

Міністр оборони Італії Ґвідо Кросетто заявив, що повернення українських територій, захоплених Росією після 2014 року та вторгнення 2022 року, є неможливим. За його словами, Україна не зможе відновити контроль навіть із міжнародною підтримкою, а зміни д...