Інакше Європу очікуватиме катастрофа: Макрон нагадав Україні про реформи перед вступом до ЄС

Перед вступом до ЄС Україні, як і іншим країнам-кандидатам, слід провести низку реформ, інакше Європу очікуватиме катастрофа. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на форумі з безпеки в Братиславі (Словаччина), передають Патріоти України.

"Було б помилкою сказати: "Розширення ЄС – це наш обов'язок і наш геополітичний інтерес і потрібно негайно включити Молдову, Україну і балканські країни в ЄС. А потім вже подумати, які потрібно провести реформи". Такий підхід призведе до катастрофи, тому що ми послабимо Європу", – вважає Макрон.

Французький лідер висловив переконаність, що Євросоюз повинен "винайти кілька форматів" для прийому до свого складу нових країн.

"Це єдиний спосіб відповісти на справедливе очікування країн східних Балкан, Молдови та України, які повинні вступити в ЄС, і зберегти геополітичну ефективність", – заявив він.

Перспективи членства України в ЄС

28 лютого 2022 року, через чотири дні після початку повномасштабного російського вторгнення, президент Володимир Зеленський підписав офіційну заявку на вступ України до Європейського Союзу. Чотири місяці потому Європейська Рада закінчила аналізувати відповідність України базовим умовам і надала Україні статус кандидата на членство.

Разом з новим статусом Україна отримала сім рекомендацій, виконання яких необхідно для просування безпосередньо до статусу повноправного учасника ЄС. У лютому 2023 року голова Єврокомісії Урсула фон дер Ляєн підтвердила, що Україна успішно просувається в реалізації цих рекомендацій.

Зараз ми наступаємо, а вони обороняються: Буданов розповів про втрати росіян

неділя, 24 вересень 2023, 23:42

Голова ГУР МО Кирило Буданов дав інтерв'ю західним ЗМІ. Однією з тим були втрати під час повномасштабної російсько-української війни, повідомляють Патріоти України. Буданов заявив, що втрати Росії вищі, ніж в України. І це попри те, що наші захисники н...

Москва забирає у Татарстану 80% прибутків, Чингізхан забирав 10%, - голова уряду у вигнанні

неділя, 24 вересень 2023, 23:36

Татари Татарстану прагнуть державної незалежності від Росії. У цьому переконаний голова уряду незалежного Татарстану у вигнанні Рафіс Кашапов, який з 2018 року проживає у Великій Британії. Про це політик заявив порталу "Новинарня", передають Патріоти У...