Інакше на Зеленського та "слуг" чекають важкі часи: Нуланд назвала першочергові очікування США від Верховної Ради

Шостому президенту доведеться тримати обіцянкі дані у Білому домі. Пубічна заява дердждепу має простимулювати "слуг" з монобільшості "випадково" не забути про важливі законопроекти осінньої парламентської сесії

Заступник державного секретаря США з політичних справ Вікторія Нуланд заявила, що США очікують від Верховної Ради вдосконалення законодавства про Національне антикорупційне бюро України, захисту незалежності Бюро та прогресу щодо реформ у СБУ Про це Нуланд сказала на конференції YES Brainstorming у Києві, зазначають Патріоти України.

"Ми очікуємо від Верховної Ради просування у законодавстві щодо Національного антикорупційного бюро та захисту його незалежності, а також остаточних кроків щодо реформ у Службі безпеки України", - сказала Нуланд.

Заступник держсекретаря США наголосила, що ці позиції стосуються "здоров'я, сили і чистоти України та уряду, який служить своїм громадянам".

"Тому ми продовжимо говорити про ці речі. Певного значного прогресу було досягнуто і ми хочемо бачити, що Україна дотримується курсу", - сказала Нуланд. Крім того, Нуланд озвучила заклик США до учасників політичного процесу в Україні об'єднатися в питаннях оновлення наглядової ради НАК "Нафтогаз України" та призначення її виконавчого директора.

"Вчора ми заявили про нашу стурбованість у зв'язку з тривалою кризою лідерства в "Нафтогазі", включно з фактом, що деякі з міжнародних спостерігачів пішли у відставку. Тому ми закликаємо сторони об'єднатися в оновленні наглядової ради "Нафтогазу" і його виконавчого директора, і зробити це відповідно до принципів управління Організації економічного співробітництва та розвитку", - сказала Нуланд.

У напрямку Липців на Харківщині ворог використовує для атак "Шторм-Z": Військовий розповів про ситуацію

субота, 25 травень 2024, 8:30

У напрямку Липців, що на півночі Харківської області, Росія кидає у штурми підрозділи "Шторм-Z". Вони намагаються проводити ротації, однак українські воїни роблять усе можливе, аби не дати ворогові наростити чисельність та темпи атак. . Наразі на цьом...

"Будуть найжорстокіші бої": Експерт назвав напрямки у Донецькій області, де РФ може активізуватись влітку

субота, 25 травень 2024, 8:22

Росія не залишила ідеї вийти на кордони Донецької та Луганської областей. Тому на сході влітку одночасно можуть йти жорстокі бої на двох чи навіть трьох напрямках. Таку думку в коментарі для матеріала РБК-Україна висловив військово-політичний оглядач г...