Тимчасовий уряд Азарова в Україні, за словами "язика" Кремля, те що може змирити войовничу риторику Москви

Одіозний російський політик Володимир Жириновський після інавгурації президента України Володимира Зеленського влаштував чергову істерику, зваливши докупи українську мову, президентські вибори і спрощену роздачу російських паспортів жителям окремих районів Донецької та Луганської областей.
Рупор Кремля заявив, що його партія - ЛДПР - внесла в Держдуму проект постанови про невизнання виборів в Україні, і що Зеленському потрібно було «заарештувати депутатів, які робили йому зауваження про російську мову». Рупор Кремля згадав екс-прем'єр-міністра України, нині переховується в Росії Миколи Азарова, заявивши, що на чолі з ним слід створити «тимчасовий уряд».

Розвідувальний корабель Чорноморського флоту РФ Іван Хурс, який знаходится у Нафтовій гавані тимчасово окупованого Севастополя, повністю зруйнований після останньої атаки, передають Патріоти України з посиланням на Telegram-канал Крымский ветер.
. "У ...
Фонд держмайна 30 червня виставить на аукціон квартиру російського блогера та пропагандиста Артемія Лебедєва. Про це повідомив голова ФДМУ Дмитро Наталуха, передають Патріоти України.
. "Оглядали чергове підсанкційне майно, яке незабаром піде з молотк...