"Інакше переможе Путін": Частина української делегації планує брати участь у сесії ПАРЄ

Олексій Гончаренко вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України.

Олексій Гончаренко. Фото: Фейсбук.

Народний депутат від Європейської солідарності Олексій Гончаренко заявив, що представники попередньої делегації Верховної Ради в ПАРЄ, які увійшли в її новий склад, планують відвідати сесію ПАРЄ. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

«Інтереси України треба відстоювати. Тому ті представники старої делегації, які увійшли і до нового складу, включаючи мене, збираються їхати на сесію, щоб представити позицію України», — написав він.

За словами нардепа, він вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України. Також Гончаренко вважає важливим, щоб у сесії взяла участь нова глава української делегації Єлизавета Ясько. «Інакше переможцем в цій ситуації вийде Путін. Ми не маємо права це допустити», — написав він.

Раніше керівник комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко заявив, що українська делегація не поїде на найближчу сесію ПАРЄ.

Хіти тижня. Стали відомі головні причини повернення 18-річного призовного віку в Україні

п’ятниця, 24 січень 2020, 15:00

Рішення про повернення призову з 18, а не з 20 років пов'язано нібито з тим, що в 20 років українці вже більше думаю про сім'ю і кар'єру, а не армію. Однією з головних причин відновлення призову на військову службу з 18 років є недобір призовників і ко...

Хіти тижня. Слуги не того народу: Двох нардепів від партії влади спіймали на антиукраїнській брехні щодо окупації Криму

п’ятниця, 24 січень 2020, 14:30

Два народні депутати від "Слуги народу" – Максим Бужанський та Олексій Устенко – спіймалися на брехні у своїх скандальних заявах про те, що саме скасування мовного закону Колесніченка-Ківалова стало однією з причин початку окупації Росією Криму. Річ у ...