"Інакше переможе Путін": Частина української делегації планує брати участь у сесії ПАРЄ

Олексій Гончаренко вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України.

Олексій Гончаренко. Фото: Фейсбук.

Народний депутат від Європейської солідарності Олексій Гончаренко заявив, що представники попередньої делегації Верховної Ради в ПАРЄ, які увійшли в її новий склад, планують відвідати сесію ПАРЄ. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

«Інтереси України треба відстоювати. Тому ті представники старої делегації, які увійшли і до нового складу, включаючи мене, збираються їхати на сесію, щоб представити позицію України», — написав він.

За словами нардепа, він вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України. Також Гончаренко вважає важливим, щоб у сесії взяла участь нова глава української делегації Єлизавета Ясько. «Інакше переможцем в цій ситуації вийде Путін. Ми не маємо права це допустити», — написав він.

Раніше керівник комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко заявив, що українська делегація не поїде на найближчу сесію ПАРЄ.

Хіти тижня. "Расшатывание Харькова стартовало ранее намеченного", - Злий Одесит

четвер, 2 липень 2020, 2:00

Ще до анонсованої акції "патріотів" біля офісу ОПЗЖ в Харкові, маріонетки ФСБ підняли негативну інформаційну хвилю. "Буквально вчера в материале “Харьков готовят к “жаркому” расшатыванию” я писал о том, что акция неких патриотов у офиса партии ОПЗЖ в э...

Хіти тижня. Стелс-квадроцикли: Терористи під час параду продемонстрували "нову" бойову техніку (фото)

четвер, 2 липень 2020, 0:35

У окупованому Донецьку пройшов парад збройних формувань так званої "ДНР" з нагоди Дня перемоги. Попри копіювання всіх кремлівських ходів, за якими вже кріпко закріпився термін "победобесие", терористи також показали свої "новинки", які, хоч і не є "еди...