"Інакше переможе Путін": Частина української делегації планує брати участь у сесії ПАРЄ

Олексій Гончаренко вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України.

Олексій Гончаренко. Фото: Фейсбук.

Народний депутат від Європейської солідарності Олексій Гончаренко заявив, що представники попередньої делегації Верховної Ради в ПАРЄ, які увійшли в її новий склад, планують відвідати сесію ПАРЄ. Про це він написав у Facebook, передають Патріоти України.

«Інтереси України треба відстоювати. Тому ті представники старої делегації, які увійшли і до нового складу, включаючи мене, збираються їхати на сесію, щоб представити позицію України», — написав він.

За словами нардепа, він вважає неприпустимим, щоб на такому найважливішому міжнародному майданчику, як ПАРЄ, звучала позиція Кремля і не звучала позиція України. Також Гончаренко вважає важливим, щоб у сесії взяла участь нова глава української делегації Єлизавета Ясько. «Інакше переможцем в цій ситуації вийде Путін. Ми не маємо права це допустити», — написав він.

Раніше керівник комітету Верховної Ради з питань зовнішньої політики і міжпарламентського співробітництва Богдан Яременко заявив, що українська делегація не поїде на найближчу сесію ПАРЄ.

Визнання ПЦУ Грецькою церквою: Нардеп поділився відео важливої церемонії

субота, 19 жовтень 2019, 16:58

Вперше ім'я Блаженнішого Епіфанія було згадано під час Великого входу на Божественній літургії в Салоніках. Елладська церква внесла до Диптиху ім'я Предстоятеля Православної Церкви України. Він констатував, що визнання ПЦУ Церквою Еллади сталося. . "В...

"ВСУ направляет на Донбасс "химические беспилотники" с "концентратом ОРВИ острой формы": Пропагандистка РФ зробила маразматичну заяву

субота, 19 жовтень 2019, 16:44

Один БПЛА нібито несе на собі близько 1 кг «порошкової начинки».​. «Беспилотники со взрывчаткой — это летящая смерть, а вот мало кто упоминал про химические беспилотники, начиненные всякой дрянью помимо хлора, например, очень сыпучим и летучим порошкоо...