"Інколи жувати краще, ніж говорити": Чинна влада професійна лише у "факапах", - Береза

Голова фракції президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прихильний до будь-якої влади, яка очолює країну на даний момент. Про це заявив голова громадського руху "Рішучі громадяни" Борислав Береза, передають Патріоти України.

"В чому вони майстерні, так це у "факапах". Вони професійно це роблять. І роблять вони це щиро. В іншому вони аматори. Якщо ми можемо казати, що Зеленський в поглядах скоріше ідеаліст, то пан Арахамія стовідсотково не ідеаліст. Більше того, він завжди прихильний до влади. Коли був Порошенко, він був прихильний до Порошенка. Коли прийшов Зеленський, він став прихильний до Зеленського. Якщо завтра, не дай боже, повернеться Янукович, ви побачите, як пан Арахамія казатиме, як він щиро помилявся, але цей йому подобається найбільше.

Більше того, він стовідсотково відповідає старій рекламі, яка каже: "Інколи краще жувати, ніж розмовляти". Якби Польща почула пана Арахамію на початку 90-х і не почала б синхронізувати своє законодавство, то у них зараз було би так, як у нас. Але подивіться на Польщу. Вона інша, вона змінилася", - сказав громадський діяч.

Джерело: Прямий

Не підтримала закон про олігархів і "вигнання" Разумкова: Буймістер виключили з фракції "Слуга народу"

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:29

Народного депутата України Людмилу Буймістер виключили з фракції "Слуга народу". Стала відома причина, передають Патріоти України з посиланням на заступника глави фракції "Слуга народу" Євгенію Кравчук. На запитання про те, чи виключили Буймістер з фра...

"Росія почала цю війну": Глава Пентагону прибув в Україну з візитом і назвав РФ винуватцем конфлікту на Донбасі

вівторок, 19 жовтень 2021, 16:22

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що винуватцем збройного конфлікту на Донбасі є Росія. Він закликав РФ негайно зупинити війну на сході, а також засудив окупацію Кримського півострову, передають Патріоти України з посиланням на главу Пентагону пі...