"Інколи жувати краще, ніж говорити": Чинна влада професійна лише у "факапах", - Береза

Голова фракції президентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що Україні слід тимчасово відмовитися від політики гармонізації власного законодавства із Євросоюзом.

Голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія прихильний до будь-якої влади, яка очолює країну на даний момент. Про це заявив голова громадського руху "Рішучі громадяни" Борислав Береза, передають Патріоти України.

"В чому вони майстерні, так це у "факапах". Вони професійно це роблять. І роблять вони це щиро. В іншому вони аматори. Якщо ми можемо казати, що Зеленський в поглядах скоріше ідеаліст, то пан Арахамія стовідсотково не ідеаліст. Більше того, він завжди прихильний до влади. Коли був Порошенко, він був прихильний до Порошенка. Коли прийшов Зеленський, він став прихильний до Зеленського. Якщо завтра, не дай боже, повернеться Янукович, ви побачите, як пан Арахамія казатиме, як він щиро помилявся, але цей йому подобається найбільше.

Більше того, він стовідсотково відповідає старій рекламі, яка каже: "Інколи краще жувати, ніж розмовляти". Якби Польща почула пана Арахамію на початку 90-х і не почала б синхронізувати своє законодавство, то у них зараз було би так, як у нас. Але подивіться на Польщу. Вона інша, вона змінилася", - сказав громадський діяч.

Джерело: Прямий

Небо відкрите?: Азербайджанські безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси - ЗМІ

неділя, 27 вересень 2020, 22:14

Азербайджанські військові безпілотники знищили вірменські зенітні ракетні комплекси С-300, які розташовані в Нагірному Карабасі. Про це інформує ordu.az, передають Патріоти України. «Таким чином, небо Нагірного Карабаху вже відкрите для азербайджансько...

Збройні сили Азербайджану відрізали Нагорний Карабах від Вірменії: Захоплено панівну вершину

неділя, 27 вересень 2020, 22:06

Якщо збройні сили "великої" Вірменії не зможуть завдати відчайдушного контрудару і вибити азербайджанців з панівних висот, вірменські підрозділи Карабаху в оточенні не зможуть триматись безкінечно довго. Збройні сили Азербайджану в результаті військово...