
Українські правоохоронці побачили цікаву знахідку під час зачистки звільнених населених пунктів Київщини. Російські вояки ходили з телефоном, який випустили у 1957 році. Про це заявив начальник поліції Київської області Андрій Нєбитов в ефірі телемарафону, передають Патріоти України.
Спершу правоохоронці думали, що окупанти просто вкрали раритетний ТА-57 десь з Чорнобиля. Але ні: телефон працював, всередині була батарейка. От вони із цими телефонами, розумієте. Ніякої модернізації та забезпечення російської армії, як нам все життя показують на Червоній площі, коли парадами ходять, там і близького такого немає, – сказав Нєбитов.
Також їх здивувало "славнозвісне" харчування російських вояк. В одному місці побачили трилітрову банку "щів із свєжей капусти" з надписом "своїх нє бросаєм".
Були й дуже корисні знахідки. До прикладу, секретна карта з планами ворога щодо півночі та заходу Київської області. Загарбники хотіли швидко захопити або ж знищити низку об’єктів.
Окрім цього, вдалося відшукати два списки російських вояк із командирами, їхніми посадами тощо. Там переважно були загони, які мали виконувати поліцейські функції: росгвардія, СОБР, ОМОН, спецзагони "Крепость" та "Орел".
Нєбитов вважає, що російська армія мала перелякати все керівництво держави та армію. "А в цих загонів була дещо інша місія. Поліцейські повинні були захопити усі ці об'єкти і створити так звані штаби, контролювати ситуацію та режим у нашому місті – Києві", – пояснює Андрій Нєбитов.
Російські загарбники ударили дроном по суховантажному судні Туреччини, внаслідок чого спалахнула масштабна пожежа, частину екіпажу врятували, але серед моряків є і втрати, повідомили в Військово-морських силах ЗСУ, передають Патріоти України. . Російс...
Світло зникало у Феодосії, Керчі, Севастополі та кількох інших районів окупованого півострова. Серія вибухів пролунала в окупованому Криму в ніч на 22 червня. Після цього жителі кількох міст повідомили про перебої з електропостачанням. Про це повідомля...