
Окупанти вчергове вдалися до провокацій на Запорізькій АЕС. З району паркової зони в бік атомної електростанції та промислової території знову ведуться обстріли. Деталі розповів Енергодарський міський голова Дмитро Орлов, передають Патріоти України.
Інформацію про обстріли ЗАЕС надали місцеві мешканці. Проміжок між вильотом та прильотом становить 3 – 5 секунд. "Будьте обережними та за можливості обмежте знаходження на вулицях Енергодара. Надійшла інформація про чергові провокації з боку окупантів", – наголосив Орлов.
Зауважимо, що минулої доби на Запорізькій АЕС окупанти намагалися створити "нервову атмосферу" перед засіданням Ради безпеки ООН. Зараз стало відомо, що вони обстрілюють ЗАЕС із Водяного.
Як розповіли у Головному управлінні розвідки України, один з артилерійських ударів росіян пошкодив перший блок помпової станції Цеху теплових та підземних комунікацій. Ще один "приліт" призвів до часткової руйнації пожежної частини, що відповідає за безпеку ЗАЕС.
Українська компанія Depthon Systems разом з американськими партнерами Red Cat створила новий морський безпілотник SeaHive 5.0, який несе на борту ударні FPV-дрони, передають Патріоти України з посиланням на виданні «Оборонка». Безпілотник атакує ворога...
США вперше підтримали документ, у якому фактично відмовилися від ролі нейтрального посередника щодо України. Про це під час брифінгу на саміті Франція-Італія в місті Антіб заявив французький президент Еммануель Макрон, передають Патріоти України. . "В...