Інтрига спікера Джонсона приречена: Білий дім не підтримає законопроєкт щодо допомоги виключно для Ізраїлю без України (відео)

Майклу Джонсону відмовляють у підтримці недоречної ініціативи навіть його однопартійці з Конгресу

Карін Жан-П'єр

Прессекретарка Білого дому також закликала Палату представників ухвалити законопроєкт про допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню на 95 мільярдів доларів США.

Окремий законопроєкт для військової та фінансової допомоги Ізраїлю не допоміг би ні самому Ізраїлю, ні Україні, тому Білий дім не підтримає цей документ. Про це на брифінгу заявила прессекретарка Білого дому Карін Жан-П’єр.

"Ми не приймемо окремий законопроєкт про допомогу Ізраїлю", — сказала Жан-П’єр.

Вона уточнила, що Білий дім оголосив, що виступає проти окремого законопроєкту без допомоги Україні.

За словами Жан-П’єр, окремий законопроєкт не допоміг би Ізраїлю та Україні. Навпаки, це б фактично затримало необхідну допомогу.

Прессекретарка Білого дому також закликала Палату представників прийняти законопроєкт про допомогу Ізраїлю, Україні та Тайваню на 95 мільярдів доларів США.

Крім того, народний депутат України від фракції "Голос" Ярослав Железняк повідомив, що на засіданні фракції республіканців у Палаті представників вирішили, що не будуть підтримувати цей законопроєкт від Сенату.

"Вони не будуть рухати пакет від Сенату. Будуть рухати одразу чотири окремих закони: по Україні, по Ізраїлю, по Тайваню, заборону ТікТок, угода про ленд-ліз щодо військової допомоги та положення про розпродаж активів російських олігархів", — написав Железняк.

Він уточнив, що у майбутньому ці чотири законопроєкти можуть об'єднати.

"Планують все на цей тиждень", — додав Железняк.

"Процес пішов": У Білому домі обговорюють дозвіл Україні бити по території РФ

неділя, 26 травень 2024, 15:18

Із США надходять неофіційні сигнали про те, що в Білому домі вже почали обговорювати рішення про надання Україні дозволу бити американською зброєю по території Росії, хоча консенсусу ще немає. Про це повідомив народний депутат Єгор Чернєв, передають Па...

У Дніпропетровській області знайшли вибухівку на електропідстанції

неділя, 26 травень 2024, 14:41

На одній із електропідстанцій у Дніпропетровській області виявлено вибуховий пристрій. Про це 26 травня повідомили в Міністерстві енергетики України, передають Патріоти України. На місце викликали саперів і поліцію. Вибухівку вдалося знешкодити, розпов...