
Олігарх Ігор Коломойський, якого пов'язують з новообраним президентом України Володимиром Зеленським, не підтримав його ініціативи в парламенті, оскільки боїться, що стане непотрібним в разі отримання Зеленським своєї більшості у Верховній Раді. Про це на правах анонімності розповів "Апострофу" один з парламентаріїв, зазначають Патріоти України.
"Ігор Валерійович розуміє, що якщо Зеленський отримає в Раді свою більшість, він президенту може і не знадобитися. Йому важливо зберегти контроль над ним, який зараз може загубитися. Те ж і з Богданом, який теж хоче вийти з-під впливу Коломойського, щоб його перестали асоціювати з ним", - розповів нардеп.
Як детальніше розповіли відразу декілька не пов'язаних один з одним народних депутатів, цікавою в цьому питанні була позиція олігарха Ігоря Коломойського, якого називають одним з бенефіціарів президента Зеленського: "Він дзвонив своїм нардепам і говорив, щоб ті не голосували". Саме тому в "Відродження" і не дали голосів. Нардепам УКРОПу також веліли вийти із залу і не давати голосів.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...