"Інтимна річ": Путін розповів про випадок із дитинства, який пояснює його неадекватну поведінку

Глава кремлівського режиму Володимир Путін поділився "інтимною" подробицею з дитинства, яка може пролити світло на причини його неадекватної поведінки. Відповідну історію про своє становлення він розповів у "Центрі знань Машук" у П’ятигорську, передають Патріоти України.

"Інтимна річ. Я розповім тільки початок цієї історії. Мама поставила мене у кут. Уже не пам’ятаю, за що. І протягом якогось часу ходила, все запитувала, так грізно дивилася і запитувала: "Ти будеш вибачення просити, чи ні?". А чим закінчилася ця історія, я вам скажу віч-на-віч… Частину просто пропущу… Коротше, закінчилося це тим, що вона почала мене цілувати. Сама витягнула з цього кута і все. І цим вся історія закінчилася", — повідав Путін.

І хоча на перший погляд може здатися, що вся ця розповідь просто ні про що, але насправді вона у певному сенсі є дуже показовою і багато що пояснює. Адже саме такий життєвий досвід і міг зробити з Путіна людину, патологічно нездатну визнавати свої помилки, а тим паче просити за них вибачення.

І, можливо, як і тоді, у дитинстві, російський диктатор все ще чекає, що, незважаючи на всі його воєнні злочини, хтось, врешті-решт, витягне його з того глухого кута, в який він загнав себе сам, та ще й "розцілує".

"Процес має йти": Кремль погрожує вбивати українців, навіть якщо настане перемир'я

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:53

Міністр закордонних справ країни-агресорки Сергій Лавров заявив, що Росія не збирається переривати бойові дії в Україні в разі початку переговорів щодо війни, яку розв'язала. Про це Лавров заявив в інтерв'ю росЗМІ, коментуючи домовленості, які нібито о...

Оце так: "Велика сімка" відклала питання передачі Україні російських активів до червня

п’ятниця, 19 квітень 2024, 17:42

Міністри закордонних справ країн "Великої сімки" схвалили декларацію за підсумками зустрічі на Капрі в Італії. Питання передачі Україні російських активів на прохання лідерів країн G7 відклали до червня, передають Патріоти України. Глави МЗС Канади, Ф...