
У морпіха і захисника Азовсталі Михайла Діанова, який чотири місяці провів у російському полоні, не зрослася рука. Захисник Азовсталі Михайло Діанов потрапив у російський полон з пораненою рукою. У полоні він пробув з травня по 21 вересня, передають Патріоти України.
Журналісти 21 вересня зв'язалися з чоловіком рідної сестри Михайла, Юрієм Лаврушком, який повідомив що, Діанов вже на мирній території і скоро повинен повернутися додому в Тернопіль.
У Facebook Віолетта Киротка опублікувала номер рахунку сестри Михайла, Олени Лаврушко, з коментарями про те, що український захисник зараз потребує допомоги.
"Ціна полону. І яскравий доказ "гуманності" наших ворогів. Рука Михайла Діанова, захисника Азовсталі, звільненого 21 вересня після чотирьох місяців полону. Поранена рука не те що не зрослася. У ній не вистачає 4-х сантиметрів кістки. Лікування і відновлення явно розтягнеться надовго", — написала вона в повідомленні.


До Верховної Ради надійшов законопроєкт від президента Володимира Зеленського Про внесення зміни до статті 7 закону Про державні нагороди України. Про це повідомив спікер Руслан Стефанчук у Фейсбук у неділю, 28 червня, передають Патріоти України. Докум...
Колишній міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що питання застосування Росією ядерної зброї може постати лише у разі колапсу російського фронту в Україні та появи у Володимира Путіна переконання, що його режим опинився під реальною за...