"Його не "заряджатимуть" вічно": Мольфарка розповіла про серйозну хворобу Путіна - ніщо не врятує

Окрім збройного конфлікту на Донбасі, існує теорія, що між Росією та Україною ведеться невидима, так звана, "окультна" війна. Про загадкову хворобу Путіна, чи працюють на ньогошамани і що буде, якщо вони перестануть це робити, в ефірі програми "Руно" на Апостроф TV розповіла карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, зазначають Патріоти України.

Так, вона заявила, що президент Росії давно і серйозно хворий на онкологію, але його "заряджають" люди, які мають магічні здібності. “Я думаю, що, якби на нього шамани не працювали – його вже взагалі не було б. Тому що у Путіна онко, я про це говорила в одному зі своїх інтерв'ю влітку. Він серйозно хворий, але ж ви знаєте, що мольфари, шамани – це люди, які дуже добре знаються на лікуванні травами, настойками, біоенергетичному лікуванні. Аж до того, що вони можуть своєю енергетикою заряджати хвору людину, і ця людина стає на ноги. Так із 13 шаманів є кому заряджати його, я так думаю”, - розповіла мольфарка.

Вона додала, що вічно витягувати людину неможливо, і рано чи пізно це скінчиться. “Ви знаєте, це тимчасове явище, це як батарея – вона сідає, ставиться у зарядку. Його витягують, але це вічно не буде працювати. Щойно це перестануть робити, він помре”, - підсумувала Магдалена Мочіовські.

"Ми не знаємо, наскільки велика ця країна": Орбан цинічно висловився про вступ України в ЄС

п’ятниця, 29 вересень 2023, 13:53

Прем'єр-міністр Угорщини Віктор Орбан назвав російську агресію проти України «слов'янською братньою війною». Про це він сказав в ефірі Kossuth radionak, передають Патріоти України. Орбан зазначив, що Угорщина від початку дивилася на цю війну інакше, ні...

Українцям доведеться доконати утилізацію: Недобитки "Вагнера" повертаються до Бахмута - британська розвідка

п’ятниця, 29 вересень 2023, 11:36

Останніми тижнями до сотні бійців, пов’язаних з приватною військовою компанією (ПВК) Вагнер, почали передислокацію в Україну як окремо, так і невеликими групами, для участі у бойових діях на боці різноманітних проросійських підрозділів. Про це 29 верес...