"Його не "заряджатимуть" вічно": Мольфарка розповіла про серйозну хворобу Путіна - ніщо не врятує

Окрім збройного конфлікту на Донбасі, існує теорія, що між Росією та Україною ведеться невидима, так звана, "окультна" війна. Про загадкову хворобу Путіна, чи працюють на ньогошамани і що буде, якщо вони перестануть це робити, в ефірі програми "Руно" на Апостроф TV розповіла карпатська мольфарка Магдалена Мочіовські, зазначають Патріоти України.

Так, вона заявила, що президент Росії давно і серйозно хворий на онкологію, але його "заряджають" люди, які мають магічні здібності. “Я думаю, що, якби на нього шамани не працювали – його вже взагалі не було б. Тому що у Путіна онко, я про це говорила в одному зі своїх інтерв'ю влітку. Він серйозно хворий, але ж ви знаєте, що мольфари, шамани – це люди, які дуже добре знаються на лікуванні травами, настойками, біоенергетичному лікуванні. Аж до того, що вони можуть своєю енергетикою заряджати хвору людину, і ця людина стає на ноги. Так із 13 шаманів є кому заряджати його, я так думаю”, - розповіла мольфарка.

Вона додала, що вічно витягувати людину неможливо, і рано чи пізно це скінчиться. “Ви знаєте, це тимчасове явище, це як батарея – вона сідає, ставиться у зарядку. Його витягують, але це вічно не буде працювати. Щойно це перестануть робити, він помре”, - підсумувала Магдалена Мочіовські.

"Усі ходять під Богом і ракетами": Медведєв пригрозив ракетним ударом по суду в Гаазі через ордер на арешт Путіна

понеділок, 20 березень 2023, 17:45

Заступник голови Ради безпеки Росії Дмитро Медведєв обізвав Міжнародний кримінальний суд у Гаазі (Нідерланди) "гів*яним і нікому не потрібним", тому що він видав ордер на арешт кремлівського диктатора Володимира Путіна. Політик обурився, що МКС вирішив...

"Літальна лабораторія": Під Москвою впав БПЛА з дивним надписом (фото)

понеділок, 20 березень 2023, 17:30

У підмосковному Щолково впав невідомий безпілотник, попередньо врізавшись в опору лінії електропередач, передають Патріоти України. Як повідомила місцева адміністрація, в окрузі виявили уламки безпілотника, що впав. Вибухівки у конструкції дрона не вия...