Його схиляли до зради: Колишній топполіцейський із Херсонщини наклав на себе руки після тижня перебування в полоні в окупантів

Колишній керівник служби громадської безпеки Головного управління Нацполіції України в Херсонській області Олег Худяков скоїв самогубство. Трагедія сталася після того, як експоліцейського викрали російські окупанти. Худяков провів у полоні у росіян цілий тиждень. Про це повідомляє херсонське видання "Міст", передають Патріоти України.

Джерела видання у правоохоронних органах розповіли, що окупанти на Херсонщині не можуть сформувати свою "поліцію" з місцевих кадрів та шукають людей з досвідом роботи у правоохоронних органах. Ймовірно, загарбники намагалися змусити Худякова "співпрацювати".

Наголошується, що мали місце загрози щодо членів родини поліцейського чи інших близьких. Тому за відсутності іншого варіанта вирішити цю проблему, не ставши зрадником, Олег Худяков прийняв рішення накласти на себе руки.

"Люди, які брали участь у громадському житті Херсона, а також херсонські журналісти, дуже добре знають Худякова, тому що він був присутній на багатьох суспільно-політичних заходах. На відміну від багатьох колег, Олег Худяков не мав політичної упередженості, завдяки чому підтримував рівні відносини з представниками різних політичних сил, завжди намагався мирно вирішити всі конфлікти", – пише видання.

Крім того, за інформацією "Мосту", під час подій Євромайдану Худяков підтримував конструктивні відносини з учасниками акцій протесту, не приховуючи свого негативного ставлення до намірів тодішнього керівництва МВС активно застосовувати силу. Також відомо, що завдяки саме Худякову події кінця 2013 року – початку 2014 року в Херсоні пройшли без значних загострень.

Москва в шоці: Київ сильніший - Трамп закликав Зеленському бути "сміливішими" з Росією, - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 20:30

Україна вважає, що їй вдалося заручитися підтримкою адміністрації президента США Дональда Трампа у зусиллях, спрямованих на змушення Росії до повернення за стіл переговорів, передають Патріоти України з посиланням на The Kyiv Independent. Посилаючись н...

Москва у відчаї посилає сигнали: Голова ФСБ раптово визнав, що із "терористом" Зеленським доведеться домовлятись

вівторок, 23 червень 2026, 20:16

Тепер не тільки Лавров після традиційних погроз канюче про переговори з тими "фашистами". Практично одночасно директор ФСБ Росії Александр Бортніков у коментарі виданню "Вести" теж заявив щось там про переговори, зазначають Патріоти України . Під час ...