"Його цілі визначаються моментом": Російський опозиціонер назвав головну мету Путіна та пояснив, навіщо йому переговори

У президента Російської Федерації Володимира Путіна немає мети у війні проти України. Його головна мета - утриматися при владі. Про це розповів російський опозиціонер Геннадій Гудков, передають Патріоти України.

"У Путіна немає ніяких цілей. Його цілі визначаються моментом. Хтось йому вселив, що можна підкорити Україну, помститися їй, покарати і зробити це дуже швидко, після чого провести парад у Києві. Тому він вирішив, що це мета. Потім він зрозумів, що ніяких широкомасштабних захоплень не буде, тому вони пішли з частини територій. Зараз мета така-виторгувати хоч щось, що можна піднести як якусь перемогу, а значить зосередилися на захопленні територій на південь, "прорубати" сухопутний коридор до Криму, провести там "референдуми" і приєднати ці землі до РФ", - йдеться в повідомленні.

За словами Гудкова, зараз Путін має намір почати мирні переговори, щоб почати торгувати захопленими територіями.

"Його дуже нервує те, що озброєна західною зброєю Україна, не хоче сідати з ним за стіл мирних переговорів. Справа в тому, що єдина умова – вивести війська з усієї території – для нього не прийнятно. У Путіна одна мета-зберегти свою владу. Він її переслідував з самого початку", - підсумував опозиціонер.

Слідом за Лісовим: Ще один високопосадовець відмовився від наукового ступеня

середа, 31 травень 2023, 22:43

Голова Комітету Верховної Ради з питань освіти, науки та інновацій Сергій Бабак офіційно відмовився від наукового ступеня доктора технічних наук. Про це він повідомив у Telegram, передають Патріоти України. Бабак нагадав слова українського філософа Вол...

"Більшу частину міста контролює ворог": У Міноборони розповіли, що наразі відбувається у Бахмуті

середа, 31 травень 2023, 22:30

У Міноборони пояснили, що наразі відбувається у Бахмуті. Про це в ефірі телемарафону розповіла заступниця міністра оборони Ганна Маляр, передають Патріоти України. Маляр зазначила, що не дивлячись на відносне затишшя по новинам із Бахмуту, там в останн...