Його везли до Криму, але не довезли: Гауляйтер Нової Каховки, на якого здійснили замах, помер дорогою

Гауляйтера Нової Каховки Віталія Гуру загарбникам таки не вдалося врятувати. Він помер дорогою до тимчасово окупованого Криму. Про смерть гауляйтера Гури повідомив український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Він розповів, що окупанти не встигли довезти зрадника до тимчасово окупованого Криму. "Гауляйтер Нової Каховки Віталій Гура, в якого сьогодні стріляли партизани, помер. Його намагалися врятувати та везли до Криму, але не довезли", – заявив Казанський.

Також про смерть гури масово повідомляють росЗМІ. Водночас офіційного підтвердження, що гауляйтер пішов з життя, наразі немає. Замах на Гуру здійснили 6 серпня у його ж будинку. Невдовзі повідомили, що гауляйтера госпіталізували до місцевої лікарні. Медики відразу заявили, що зрадник у, м'яко кажучи, не надто легкому стані. ЗМІ окупантів повідомляють, що у Гуру могли стріляти з пістолета Макарова. Жодних деталей наразі не розкривають.

В Україні ліквідували окупанта із Мурманська, який "пропагував" тверезий спосіб життя, але сам любив випити

вівторок, 9 серпень 2022, 14:27

На війні в Україні знайшов свою смерть ще один контрактник російської армії - Євген Бердников. На батьківщині окупант був активістом, який нібито пропагував тверезий спосіб життя, хоч сам любив випити. Про це повідомив у Facebook засновник міжнародної ...

Наступ росіян на півдні України тактично вигідний для ЗСУ: Ізраїльський офіцер вказав на нюанси

вівторок, 9 серпень 2022, 14:25

Ізраїльський військовий Віктор Верцнер назвав фактор, який спричинить знищення рашистів на Херсонщині. Його цитує "Еспресо", передають Патріоти України. "Зараз ситуація на фронтах виглядає більше, як боротьба за ініціативу. На мою думку, на цьому етапі...