Його везли до Криму, але не довезли: Гауляйтер Нової Каховки, на якого здійснили замах, помер дорогою

Гауляйтера Нової Каховки Віталія Гуру загарбникам таки не вдалося врятувати. Він помер дорогою до тимчасово окупованого Криму. Про смерть гауляйтера Гури повідомив український журналіст Денис Казанський, передають Патріоти України.

Він розповів, що окупанти не встигли довезти зрадника до тимчасово окупованого Криму. "Гауляйтер Нової Каховки Віталій Гура, в якого сьогодні стріляли партизани, помер. Його намагалися врятувати та везли до Криму, але не довезли", – заявив Казанський.

Також про смерть гури масово повідомляють росЗМІ. Водночас офіційного підтвердження, що гауляйтер пішов з життя, наразі немає. Замах на Гуру здійснили 6 серпня у його ж будинку. Невдовзі повідомили, що гауляйтера госпіталізували до місцевої лікарні. Медики відразу заявили, що зрадник у, м'яко кажучи, не надто легкому стані. ЗМІ окупантів повідомляють, що у Гуру могли стріляти з пістолета Макарова. Жодних деталей наразі не розкривають.

Винна... Велика Британія? В ЄС назвали несподівану версію, чому Путін зважився на вторгнення в Україну

вівторок, 31 січень 2023, 19:40

Росія, можливо, не вторгалася в Україну, якби не вихід Великої Британії зі складу Євросоюзу. Таку несподівану думку висловив бельгійський депутат Європарламенту Гі Вергофстадт. За його словами, "об'єднана Європа, безумовно, у питаннях оборони, мала б в...

Немиті росіяни: Серед окупантів у Донецьку ширяться особливо небезпечні інфекції

вівторок, 31 січень 2023, 19:29

У тимчасово окупованому Донецьку серед російських загарбників значно зросла кількість захворювань на особливо небезпечні інфекції. Ситуація може бути пов'язана з порушенням санітарних норм, повідомляють Патріоти України. "У Донецьку серед військовослу...