"Його знають всі": Дмитро Гордон назвав ім’я міністра оборони "Зе! Президента"

На думку журналіста, пост глави Міністерства оборони, може зайняти лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко.

Анатолій Гриценко. Фото: Вести.

Про те, хто може очолити Міністерство оборони України в разі перемоги на президентських виборах Володимира Зеленського, розповів український журналіст Дмитро Гордон. Таку заяву він зробив в прямому ефірі одного з телеканалів країни, передають Патріоти України.

На думку Гордона, пост глави Міністерства оборони, може зайняти лідер «Громадянської позиції» Анатолій Гриценко. При цьому журналіст зазначив, що в цілому не має достовірних даних, але додав, що переговори з цього приводу ведуться протягом усього часу.

Джерело: 112 Україна

Найкращий стрілець ЗСУ заявив, що хотів би знищити ворога номер один - Путіна (фото)

четвер, 24 червень 2021, 8:17

Військовослужбовець з позивним "Курт", який є найкращим стрільцем Збройних сил України, назвав свого ворога номер один. Це президент Росії Володимир Путін, передають Патріоти України. Боєць, який служить снайпером в одному з окремих розвідувальних бат...

Негативний відбір, або Путіну потрібні в "боярах" ідіоти: У Росії глава міськдуми з посмішкою привітала зі "святом" початку Другої світової війни в СРСР (відео)

четвер, 24 червень 2021, 7:10

Міська глава Рязані (РФ), голова місцевої думи Юлія Рокотянська публічно назвала "святом" день вторгнення нацистської Німеччини в СРСР і з посмішкою привітала з цією датою депутатів. Пізніше жінка виправдалася тим, що "обмовилася", зазначають Патріоти ...