Його знову повернуть у стрій! Український бронеавтомобіль "Варта" витримав підрив на міні та зберіг життя 10 воїнів (відео)

Український бронеавтомобіль "Варта" витримав підрив на міні та зберіг життя 10 воїнів. ВІДЕО

Український бронеавтомобіль "Варта" наїхав на протитанкову міну поблизу Кремінної на Луганщині, але витримав підрив. Броня машини зберегла життя 10 воїнів. Про це розповіли в сервісній бригаді "Українська бронетехніка" та опублікували відео перших хвилин після вибуху, передають Патріоти України.

Як зазначається, "Варта" в ході виконання бойового завдання наїхала на міну ТМ62М із масою вибухівки 7,5 кг. В автомобілі було 10 військових. Броньована капсула витримала підрив, залишилася неушкодженою та вберегла життя захисників. "Наразі машина евакуйована та передана сервісній бригаді "Української бронетехніки". Наші фахівці вже провели діагностику. Після заміни ходовий бронеавтомобіль повернеться в стрій. Працюємо на Перемогу!" – заявили в бригаді.

"Варта" – спеціалізований багатоцільовий броньований автомобіль з колісною формулою 4х4 виробництва ТОВ "Українська бронетехніка". Побудований на шасі вантажівки МАЗ-5434, перші машини мали російський двигун ЯМЗ. Станом на 2016 рік, вартість однієї "Варти" оцінювалася в межах 5,5 – 7,5 млн грн.

Виробником заявлена можливість встановлення бойового модуля з кулеметом 7,62 мм, 12,7 мм і башти типу БП-1 – аналогу башти, що встановлюється на БТР-70/80 і БРДМ-2, і озброєна кулеметами 14,5 мм і 7,62 мм.

Для бронювання використана шведська сталь з твердістю 560 компанії ARMOX, на відміну від інших українських бронемашин зі сталлю 500. Це дозволило без зниження бронестійкості зменшити вагу капсули автомобіля на 11% та збільшити корисну вантажопідйомність.

Броня захищає екіпаж і десант від бронебійного патрона калібру 7,62х39 мм. Завдяки V-подібній формі днища та протимінним сидінням забезпечено захист екіпажу при підриві міни потужністю 6 кг у тротиловому еквіваленті.


Хоче влаштувати торг: Путін знову заявив, що готовий до переговорів для завершення війни

четвер, 21 вересень 2023, 14:30

Президент країни-агресорки Володимир Путін під час зустрічі з топдипломатом Китаю Ван Ї у Санкт-Петербурзі вкотре заявив, що готовий до переговорів для завершення розв’язаної ним агресивної війни проти України. Про це йдеться в повідомленні МЗС КНР про...

Допомагали Росатому: Керівники сумського заводу постачали у РФ насоси для атомних реакторів

четвер, 21 вересень 2023, 13:41

Керівники сумського заводу постачали насоси для атомної енергетики та нафтогазової галузі Росії. Про це повідомляє пресслужба СБУ, передають Патріоти України. Підприємство входить до структури російської фінансово-промислової групи ГМС, яка є однією з ...