
На Полтавщині суд оголосив вирок мешканцю Охтирки, який після обстрілу окупантами населеного пункту прославляв Росію на вулицях. Прибічнику "руского миру", який виправдовував бомбардування і вбивства РФ в Україні, дали 2 роки позбавлення волі, але умовно. Таке рішення ухвалив Шишацький районний суд, передають Патріоти України.
Як зазначається, інцидент стався у березні, одразу після авіабомбардувань Охтирки Росією. Після обстрілу місцевий пенсіонер вийшов на вулицю, де почав поширювати російську пропаганду про мовляв "російські землі".
Пенсіонер у присутності свідків публічно прославляв Російську Федерацію та її армію, яка, до слова, вбиває і тероризує мирних людей. Також він підтримував військову агресію РФ проти України. За його словами, окупанти "все роблять правильно".
Зрадник нав'язував пропагандистські твердження, що мовляв під час окупації РФ "наведе лад" . Його слова суд визнав виправдовуванням військової агресії проти України та прославленням ворога. Його визнали винним й засудили до двох позбавлення років, але умовно.
Рано вранці у суботу, 27 червня у російському Волгограді пролунали вибухи на тлі оголошеної ракетної небезпеки. Місцеві жителі зафільмували прольоти ракет, в яких OSINTери впізнали українські ракети "Фламінго". Так, за даними каналу Supernova+, др міст...
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...