"Йому неважливо, український він чи російський": У Кремлі розповіли, який борщ любить Путін

Російська влада нібито ніколи не акцентували увагу на національній приналежності борщу. Про це заявив бренд-шеф, консультант управління справами президента РФ Анатолій Галкін, передають Патріоти України.

За його словами, президент Росії Володимир Путін часто замовляє це блюдо і зазначив, що в Кремлі ніколи не писали «російський борщ або український»: «Наш президент просто пише "хочу борщ", "зваріть борщ". І все. На баранині або на телятині».
При цьому Галкін додав, що колишній президент РФ Борис Єльцин любив, коли в блюдо додавали грудинку, свинячу і яловичу або свинячий язик. Горбачов же вважав найкращим легкий борщ, більше схожий на російські щі.

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...