Йому обіцяли "почти легкую прогулку": З'явилося відео із полоненим "вояком" Путіна

За два дні повномасштабного російського вторгнення в Україну наші захисники у різних напрямках захопили у полон кілька десятків окупантів. У лікарні Харківської області перебуває поранений російський солдат, якого намагалися вбити свої ж під час наступу на Харків, повідомляють Патріоти України.

Пораненого окупанта доправили до лікарні українських військових. Під час допиту він розповів, що російські командири розповідали їм, що це Україна обстрілює Росію. І що в Україні всі чекають на росіян, з якими воювати ніхто не буде. Обіцяли майже «мирну прогулянку».

Коли дали наказ про наступ, після обстрілу важкою артилерією, зайшло 20 людей військовослужбовців. Хлопець був поруч з лейтенантом. «Потім в нас почали стріляти наші ж. Ми з лейтенантом кричали, що ми свої. Спочатку лейтенанта вбили, потім мене поранили», — сказав полонений.


"Це ж не ставка в букмекерській конторі": У ГУР пояснили, чому ЗСУ не зайшли в Крим до літа, як обіцяв Буданов

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:55

Очільник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов говорив про можливий сценарій, коли заявляв, що наші військові зайдуть до Криму навесні 2023 року. Відбуваються корективи наших планів, проте зрештою Україна звільнить п...

Окупантам приготуватися: Резніков заговорив про українські ракети дальністю 1000 км

п’ятниця, 9 червень 2023, 10:45

Україна має дуже хороші перспективи створення свого оборонного сектора ракет. Вони мають дальність понад 1000 км. Про це заявив міністр оборони Олексій Резніков. В Україні було затверджено ракетну програму, на яку вже було виділено офіційні кошти, пере...