Йому пропонували піти у нардепи: Юрист Коломойського зробив зізнання про президентство Зеленського (відео)

За словами Андрія Богдана, він знайомий із новообраним президентом більше 5 років і був одним з тих, хто переконував актора піти в політику.
Андрій Богдан. Фото: УНІАН.

Переможець президентських виборів в Україні Володимир Зеленський рішуче відмовлявся починати свій політичний шлях в якості народного депутата. Про це в інтерв'ю повідомив юрист Андрій Богдан, який співпрацює із Зеленським і олігархом Ігорем Коломойським, передають Патріоти України.

За його словами, він знайомий з Зеленським більше 5 років і був одним з тих, хто переконував актора піти в політику. Богдан заявив, що пропонував Зеленському піти по мажоритарному округу після того, як народний депутат Борис Філатов був обраний мером Дніпра.

"Ми розмовляли в ресторані. У мене була ідея: "Давай ти підеш по мажоритарному виборчому округу, ми з легкістю виграємо ці вибори. Тобі не треба буде приділяти багато сил, енергії і грошей для цього. Ти зайдеш як депутат-мажоритарник, і в тебе буде якийсь фундамент для президентських виборів", - сказав Богдан, додавши, що Зеленський назвав таку пропозицію "неправильною".

"В нього тоді була позиція: "Ні, це неправильно, я стану такий самий, як вони. Я втрачу довіру народу. Я стану одним з цієї когорти. Неважливо, що я там буду говорити, як стукати по столу, вони будуть сприймати мене одним з депутатів". У мене були інші думки про політичну платформу, про стартовий майданчик. Але в тому спорі переміг Володя, і він виявився правий тоді з точки зору сьогодення", - вважає Богдан.

Хіти тижня. Українці в люті: На відремонтованому Зеленським мосту в Станиці Луганській вивисіли прапори "ЛНР"

п’ятниця, 6 грудень 2019, 10:00

Це відповідь на питання про взаєморозуміння, реінтеграцію і інші подібні речі. Біля Станиці Луганської на відремонтованому мосту з боку членів НЗФ досі висять прапори так званої «Луганської народної республіки». Про це на своїй сторінці в соцмережі пов...

Хіти тижня. Тепер справді "ихтамнет": Протурецькі війська в Сирії знищили цілий загін російського спецназу (відео)

п’ятниця, 6 грудень 2019, 9:00

На території Сирії знову загинули громадяни Росії. Протурецький "Національний фронт звільнення" опублікував в Мережі відео знищення снайперської групи російського спецназу, по якій точно вдарили на схід від Маарет ан-Нуумана на території Сирії. Уточнює...