"Іра Попінс" під "вогнем", або Хто тролінгом почне - хай не ображається: Кучеренко креативно потролив Верещук

Позиціонування двох кандидатів на посаду мера Олексія Кучеренка та Ірини Верещук прокоментували відразу кілька політичних експертів, інформують Патріоти України.

Зокрема, вишуканим політичним PR-батлом назвав відповідь кандидата від «Батьківщини» в журналі «Фокус» претендентці від «Слуги народу» політичний експерт Руслан Рохов на своїй сторінці в Facebook. «У моїй команді - кияни», - заявив з обкладинки видання Олексій Кучеренко. Так він відповів на попередню цитату Ірини Верещук в «Фокусі»: «В моїй команді - президент».

«Я вже писав, що фанатію від креативних маркетингових воєн. Особливо, коли вони політичні. Безвідносно до особистостей кандидатів, хочу зазначити потужний "відіграш" піарників Олексія Кучеренка. Прекрасно "взяли подачу", як кажуть в тенісі. Зацінив. Респект!» - написав на своїй сторінці Руслан Рохов.

Хіти тижня. Зеленський вимагає "покарати тих, що віддали Крим без бою", - Турчинов відповів

субота, 24 жовтень 2020, 9:00

Керівник Центрального штабу ЄС заявив, що у Головнокомандувача ЗСУ Зеленського, на відміну від 2014 року, є всі можливості для звільнення півострова. Розігруючи разом з Януковичем, Медведчуком та іншими представниками п’ятої проросійської колони кримсь...

"Найближчим часом на Луб'янці буде дуже серйозний переполох", - Злий Одесит

субота, 24 жовтень 2020, 8:22

"На цьому тижні в матеріалі "ГРУ проводить килимове бомбардування позицій СВР-ФСБ на пострадянському просторі" я звернув увагу на те, як одночасно у відкритий доступ були злиті подробиці "чекістських" політичних проектів у Грузії та Молдові", - пише у ...