Іран уперше продемонстрував оновлену гіперзвукову ракету Fattah

Іран уперше показав модернізовану гіперзвукову ракету Fattah 2. Презентація оновленої ракети відбулася на військовій виставці у Тегерані в університеті аерокосмічного підрозділу КВІР, повідомляє агентство IRNA.

Дальність польоту Fattah 2 - 1,4 км, максимальна швидкість нібито сягає 15 махів (18 375 км/год). В Ірані запевняють, що така швидкість дасть можливість випереджати традиційні системи ППО, а також уражати цілі з високою точністю.

Ракета Fattah 2 (ліворуч)
Технічні характеристики ракети після модернізації не розголошувались. Немодернізовану версію вперше показали у червні.

На військовій виставці у Тегерані також були представлені нова версія БпЛА Shahed та модернізована версія ПРО 9-Dey малої і середньої дальності.


Зрадника "вели" давно: СБУ показала фото та відео з місця ліквідації Киви

понеділок, 11 грудень 2023, 11:02

Операція з ліквідації Іллі Киви готувалася тривалий час. СБУ показала ексклюзивні кадри з місця ліквідації зрадника у Підмосков'ї, передають Патріоти України з посиланням на джерела. За даними джерел, унікальна спецоперація Служби безпеки України готу...

"Як раніше" вже не буде: Портников закликав готуватися до конфлікту на десятиліття

понеділок, 11 грудень 2023, 10:56

"Ми чіпляємося за минуле. І Україна не виняток. Ми говоримо, що хочемо повернутися до наших міжнародно визнаних кордонів. Інші країни говорять, що хочуть повернутися до міжнародного права. А на жаль, можливості повернутися назад не існує в історії", – ...