Іранський синдром: У Вірменії гелікоптер з прем'єр-міністром Пашиняном на борту здійснив екстрену посадку на стадіоні

На стадіоні вірменського міста Ванадзор 25 травня здійснив екстрену посадку гелікоптер, на борту якого перебував прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян. Про це повідомляє Новости-Армения. Зазначається, що причиною стали погані погодні умови.

"Продовжуємо їхати автомобілем", - написав Пашинян у Фейсбук.

Куди саме прямував прем'єр-міністр Вірменії, не уточнюється.

Нагадаємо, президент Ірану Ібрагім Раїсі загинув внаслідок падіння вертольота 19 травня. На борту гелікоптера також перебували губернатор іранської провінції Східний Азербайджан Малек Рахматі та аятола Мохаммед Алі Але-Хашем, представник Лідера Ісламської революції в провінції Східний Азербайджан.

Підписання угоди КНДР і Росії обурило Сеул: Уряд Південної Кореї розглядає можливість постачання зброї Україні

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:37

Південна Корея – один із найбільших у світі постачальників озброєнь. Проте в Україну Сеул постачати озброєння довго ухилявся, боячись реакції Росії та Китаю. Південна Корея розгляне питання щодо постачання зброї Україні після укладення договору про...

Наймасштабніша DDoS атака в історії: Українська ІТ-армія вдарила по банківській системі РФ. Виведено з ладу платіжну систему "Мир"

п’ятниця, 21 червень 2024, 0:14

ІТ-армія здійснила масштабну атаку на російську банківську систему, включно з інфраструктурою національної системи платіжних карток (НСПК) – оператора карток "Мир". Про це повідомляє пресслужба ІТ ARMY of Ukraine. Внаслідок DDoS атаки ВТБ, Сбербанк, Т...